در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510516 تاریخ : 1399/01/20-12:54:14
,2,
تسهیل دریافت رمز دوم پویا در بانک مسکن

تسهیل دریافت رمز دوم پویا در بانک مسکن

مشتریان بانک مسکن می‌توانند به صورت همزمان از سامانه هریم بانک مرکزی، اپلیکیشن رمزنما و سیستم ارسال پیامکی رمز دوم پویا استفاده کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، به دنبال صدور دستورالعمل اخیر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت تسهیل صدور رمز دوم پویا برای مشتریان بانکی، امکان استفاده همزمان از سامانه «هریم» بانک مرکزی و یکی از سامانه‌های داخلی بانک مسکن اعم از اپلیکیشن رمزنما یا سامانه صدور پیامکی رمز پویا، جهت دریافت رمز دوم پویا فراهم شده است.
این امکان همزمان با شروع سال جدید و از ششم فروردین‌ماه فراهم شده است.
به این ترتیب مشتریانی که تا پیش از این از اپلیکیشن رمزنما یا سامانه پیامکی بانک مسکن جهت دریافت رمز دوم پویا استفاده می‌کردند، از تاریخ مذکور به بعد قادر هستند علاوه بر شیوه‌های جاری دریافت رمز، با فشردن کلید «درخواست رمز دوم پویا» در تمام درگاه‌های پرداخت، رمز پویای خود را طریق پیامک سامانه هریم بانک مرکزی نیز دریافت کنند.
در حال حاضر در تمام درگاه‌های پرداخت یک گزینه با عنوان «درخواست رمز دوم پویا» وجود دارد که به سامانه هریم بانک مرکزی متصل است و با فشردن آن می‌توان پس از چند ثانیه از طریق پیامک، رمز دوم یکبار مصرف با اعتبار زمانی 2 دقیقه‌ای دریافت کرد.
در حال حاضر مشتریان بانک مسکن می‌توانند در کنار استفاده از شیوه‌های دیگر صدور رمز دوم پویا برای مسکن‌کارت خود، از این گزینه نیز به صورت همزمان استفاده کنند. به این ترتیب اگر به هر دلیل مشتریان از اپلیکیشن رمزنما استفاده نکنند می‌توانند با کلیک بر گزینه متعلق به سامانه هریم نیز رمز دوم پویا دریافت کنند.
به گزارش هیبنا، دارندگان مسکن‌کارت می‌توانند نسخه ویژه تلفن همراه نرم‌افزار رمز‌نما را نیز که برای هر دو سیستم عامل رایج اندروید و IOS تولید شده، از طریق سایت بانک مسکن نصب کنند.
استفاده از رمز دوم پویا برای انجام تمام تراکنش‌های 100 هزار تومان به بالا الزامی است و دارندگان کارت‌های بانکی باید در صورت نیاز، این امکان را از طریق مراجعه به خودپرداز، شعب یا اینترنت‌بانک خود برای هر کارت بانکی به صورت مجزا فعال کرده و سپس از طریق سامانه هریم یا اپلیکیشن‌ های صدور رمز دوم پویا، در زمان نیاز رمز خود را دریافت کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران