صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520139 تاریخ : 1399/07/05-11:38:38
,2,
تسهیلات اعطایی بانک سپه به اقشار و صنوف آسیب دیده ناشی از کرونا

چقازردی تشریح کرد:

تسهیلات اعطایی بانک سپه به اقشار و صنوف آسیب دیده ناشی از کرونا

مدیرعامل بانک سپه در تشریح اقدامات این بانک در خصوص اعطای تسهیلات به صنوف و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بانک سپه 41 هزار فقره تسهیلات به مبلغ 5 هزار و 350 میلیارد ریال به آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا پرداخت کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سپه، محمدکاظم چقازردی افزود: به منظور حمایت از حفظ و رونق کسب وکارهای کوچک و متوسط، بانک سپه در نیمه نخست سال جاری 32 هزار و 550 فقره تسهیلات به مبلغ 3 هزار و 790 میلیارد ریال به صنوف آسیب دیده ناشی از بیماری کرونا پرداخت کرده است.

مدیرعامل بانک سپه ضمن تأکید بر حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه، تصریح کرد: این بانک برای کمک به اقشار کم درآمد آسیب دیده از بیماری کرونا 8 هزار و 185 فقره تسهیلات به مبلغ هزار و 560 میلیارد ریال در قالب ودیعه مسکن به سرپرستان خانواده های واجد شرایط اعطا کرد.
وی به همراهی بانک سپه با سیاست های اقتصادی و اجتماعی دولت اشاره کرد و افزود: این بانک به منظور ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و تحقق به موقع اهداف ابلاغیه بانک مرکزی، اقدامات مهمی برای تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا انجام و به شعب این بانک در سراسر کشور اختیارات ویژه داد.
مدیرعامل بانک سپه از ادامه پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا در شعب این بانک در سراسر کشور خبر داد و یادآور شد: کلیه صاحبان کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا می توانند در سامانه کارا، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت نام و به شعب بانک سپه مراجعه کنند.
وی ادامه داد: مستأجران واجد شرایط هم برای دریافت ودیعه مسکن در سامانه مربوط به وزارت راه و شهرسازی ثبت نام و تسهیلات خود را از شعب بانک سپه دریافت کنند.
چقازردی تأکید کرد: پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن و کسب وکارهای آسیب دیده ناشی از کرونا با ابلاغ بانک مرکزی ادامه خواهد داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 123
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران