در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515020 تاریخ : 1399/04/05-18:00:50
,11,
تسریع در پروژه نصب سیستم سویچینگ جدید اپروچ فرودگاه مهرآباد

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تاکید کرد

تسریع در پروژه نصب سیستم سویچینگ جدید اپروچ فرودگاه مهرآباد

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در جلسه کنترل پروژه بهسازی ساختمان و نصب سیستم سویچینگ جدید اپروچ فرودگاه مهرآباد، دستور تخصیص اعتبار لازم برای تسریع در انجام پروژه با رعایت استانداردهای لازم را صادر کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سیاوش امیرمکری در جلسه کنترل پروژه بهسازی ساختمان و نصب سیستم سویچینگ جدید اپروچ فرودگاه مهرآباد گفت: این پروژه حساس ترین و مهم ترین پروژه در حال انجام شرکت فرودگاه هاست و تمام بخش های مرتبط باید اقدامات لازم را جهت تسریع در انجام بهینه این پروژه به عمل آورند.

امیرمکری با اشاره به اینکه ترافیک پروازی فرودگاه مهرآباد بسیار سریع تر از پیش بینی های جهانی اعلامی از سوی سازمان هایی نظیر ایکائو و یاتا برای بازگشت به شرایط پیش از شیوع بیماری کرونا، به رکوردهای قبل از این بیماری نزدیک شده است، بر اتمام هرچه سریع تر این پروژه تاکید کرد.

او ضمن قدردانی از عوامل دست اندرکار این پروژه ضمن بررسی موانع، دستور تخصیص اعتبار لازم را جهت تسریع در انجام پروژه با رعایت استانداردهای لازم، رعایت زمانبندی تعیین شده در انجام کار، انتخاب یک نماینده تام الاختیار برای تسریع انجام کار، انتخاب جبهه کاری مجزای هر واحد و عدم تداخل در اجرا را برای سرعت دهی به پروژه صادر کرد.

در پایان این جلسه ضمن تاکید بر اجرای وظایف تکلیفی برای هر معاونت مقرر شد: تمام بخش های ذیربط زمانبندی مصوب شده در جلسه را رعایت کنند تا پروژه در چارچوب مقرر این برنامه تدوین شده به بهره برداری برسد.

گفتنی است در این نشست ابراهیم مرادی، عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه مهرآباد، سعید اکبری، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات هوانوردی، محمد امیرانی، معاون عملیات هوانوردی، حمیدرضا سیدی، معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی، مصطفی صفایی، معاون عملیات فرودگاهی و جمعی از مدیران کل ستادی شرکت و معاونان فرودگاه مهرآباد حضور داشتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 136
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران