جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 445914 تاریخ : 1397/10/24-16:39:00
,11,
تست سرد موفقیت‌آمیز قطعه جنوبی خط 6 متروی تهران

تست سرد موفقیت‌آمیز قطعه جنوبی خط 6 متروی تهران

تست سرد قطعه جنوبی خط 6 متروی تهران به‌طول 10 کیلومتر از ایستگاه دولت‌آباد تا ایستگاه میدان امام‌حسین(ع) با حضور جمعی از مسئولان شرکت مترو با موفقیت اجرا شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی مترو، تست سرد قطعه جنوبی خط 6 متروی تهران با حضور مجری، مدیران خط 6 متروی تهران به همراه پیمانکار ساختمانی پروژه، شرکت آهاب، پیمانکار تجهیزات پروژه، کنسرسیوم مپنا - سابیر بین‌الملل و برخی از مسئولان شرکت بهره‌برداری متروی تهران با موفقیت برگزار شد.

این قطعه از خط 6 متروی تهران به‌طول 10 کیلومتر  از ایستگاه دولت‌آباد تا ایستگاه میدان امام‌حسین(ع) امتداد یافته است.

این تست به‌وسیله یک دستگاه واگن از قطارهایی که در آینده در این خط مورد استفاده قرار می‌گیرند همراه با یک دستگاه لوکوموتیو جهت بررسی فاصله لبه سکوهای ایستگاه  با بدنه قطار و واگن‌ها، کنترل گاباری در نقاط مختلف مسیر، صحت نصب ادوات داخل تونل و عدم تداخل آنها با قطار عبوری، ارزیابی کلی کیفیت روسازی و نیز وضعیت حرکت قطارها روی ریل با سرعت معین در قوس‌های مسیر انجام پذیرفت.

همچنین در این آزمایش مشخص شد تمامی معیارهای مورد بررسی در سطح مطلوب عملکردی انجام شده است و از لحاظ بهره‌برداری مشکلی وجود ندارد.

گفتنی است فاز اول بهره‌برداری از این خط به طول 10 کیلومتر از دولت‌آباد تا میدان امام‌حسین دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی (سیویل) بوده و مسئولان  شرکت  تلاش دارند تا این بخش تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

خط 6 متروی تهران به‌طول 32 کیلومتر و 27 ایستگاه است که از دولت‌آباد در جنوب شرق تهران آغاز شده و به منطقه کن در شمال غربی تهران خواهد رسید.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران