تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338400 تاریخ : 1397/02/10-17:17:18
,10028,
ترویج فرهنگ بیمه ای دربین دانشجویان ضرورت دارد

ترویج فرهنگ بیمه ای دربین دانشجویان ضرورت دارد

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی برلزوم ترویج فرهنگ بیمه ای درمیان دانشجویان تاکیدکرد و گفت: دانشجویان به عنوان قشر تحصیل کرده جامعه می توانند خدمات شایانی درترویج فرهنگ بیمه ای در بین مردم داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، محمد علی عباس زاده وحید  در نشست هم اندیشی تامین اجتماعی در دانشگاه بجنورد ضمن تبریک بزرگداشت هفته کارگر به جامعه زحمتکش کارگران این استان

از آنان به عنوان نیروی مولد جامعه و  شریک اصلی سازمان تامین اجتماعی یاد کرد.

عباس زاده در رابطه با نقش تاثیرگذار دانشجویان در جامعه گفت:امروزه دانشجویان به عنوان قشرروشنفکر جامعه و صاحبان علم و دانش می توانند خدمات شایانی در ترویج فرهنگ تامین اجتماعی داشته باشند.

وی با بیان این که ترویج فرهنگ بیمه ای در میان دانشجویان و قشر تحصیلکرده یک ضرورت است راهکار این موضوع را ارائه موضوعات پایان نامه های دانشجویان در حوزه تامین اجتماعی و تحقیق و پژوهش در این زمینه دانست دانست.
عباس زاده وحید  با تاکید بر اهمیت حمایت از دانشجویان به منظور بروز استعداد های ناشناخته آنهاگفت:از  دانشجویان به عنوان قشر بیدار و تحصیل کرده جامعه می توانیم در تمام زمینه های اجتماعی، فرهنگی ، هنری بهره مندشویم.
این نشست تخصصی با مشارکت سازمان تامین اجتماعی، شرکت رایتل، جهاد دانشگاهی ، دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل  تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و دانشگاه دولتی بجنورد برگزار شد.
لازم به یاد آوری است سلسله نشست های هم اندیشی تامین اجتماعی به طور همزمان در دانشگاه های کشور برگزار شد و در دانشگاه دولتی بجنورد مباحث تخصصی در موضوعات تامین اجتماعی،عدالت ،توسعه و دموکراسی در دو پنل بیمه و درمان تامین اجتماعی از سوی اساتید حوزه تامین اجتماعی ارائه شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران