سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 353970 تاریخ : 1397/05/18-15:41:01
,11,22,
تردد روزانه 176 دستگاه کامیون از مرز بیله‌سوار

وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد:

تردد روزانه 176 دستگاه کامیون از مرز بیله‌سوار

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به امکانات مطلوب پایانه مرزی بیله سوار گفت: روزانه 176 دستگاه کامیون از این پایانه تردد می‌کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان اردبیل با حضور در مرز بیله‌سوار میان ایران و جمهوری آذربایجان از پایانه مرزی نوساز این منطقه بازدید کرد.

آخوندی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه سرمایه‌گذاری بسیار خوبی هم روی بخش پایانه بار و هم پایانه مسافری و هم در بحث محوطه‌سازی انجام شده است.

وی ادامه داد: یک مرزبانی بسیار خوب در این منطقه مستقر شده است، توانسته‌ایم خدمات این مرز را 24 ساعته کنیم و این مرز یکی از مرزهای فعال ما به شمار می‌رود.

عضو کابینه دولت دازدهم به صادرات کالا و بار از پایانه بیله‌سوار اشاره کرد و گفت: به صورت میانگین روزانه 176 دستگاه کامیون از این پایانه تردد می‌کنند و البته این آمار در برخی از روزها بیشتر نیز می‌شود.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر تعداد مسافرانی که از جمهوری آذربایجان به ایران می‌آیند به بالای 6 هزار نفر در روز رسیده است که رقم قابل توجهی است، لذا امکانات مسافری خوبی در این پایانه قرار دارد.

آخوندی با اشاره به بازدید خود از محوطه منطقه مرزی و پایانه گفت: الحمدالله نظم بسیار خوبی در این پایانه حاکم است و البته به ساماندهی این پایانه توجه بیشتری خواهیم داشت، به نظر من مرزهای ما باید بسیار فعال باشند.

وی ادامه داد: سال گذشته از این مرز بیش از یک میلیون و 50 هزار مسافر به ایران وارد شدند و احتمالا این تعداد در سال جاری افزایش می‌یابد، خوشبختانه روابط ایران با جمهوری آذربایجان بسیار خوب و صمیمانه است.

گفتنی است وزیر راه و شهرسازی در این بازدید با مسئولان پایانه مرزی، سربازان مرزبانی، مسافران و اتباع جمهوری آذربایجان به گفتگو پرداخت.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 227
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه