صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521211 تاریخ : 1399/07/22-10:01:43
,11,
ترافیک مسیرهای ورودی به سمت تهران سنگین است

ترافیک مسیرهای ورودی به سمت تهران سنگین است

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای با اعلام کاهش 17.8 درصدی مسافرت برون شهری از ترافیک سنگین در مسیرهای ورودی به سمت تهران خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای، آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر (رفت و برگشت) خبر می دهد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس و آزادراه کرج- تهران و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و280 ترددشمار فعال در جاده های برون شهری ، میزان تردد نسبت به روز قبل 17.8 درصد کاهش داشته است.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 16.3 درصد، اوج تردد بین ساعت 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 139
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران