در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517000 تاریخ : 1399/05/11-09:00:20
,11,
ترافیک سنگین در مسیرهای ورودی به سمت تهران

ترافیک سنگین در مسیرهای ورودی به سمت تهران

مرکز اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از ترافیک سنگین در سه جاده قزوین - کرج، شهریار- تهران و پاکدشت- تهران خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2233 ترددشمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل 12درصد کاهش تردد اعلام شد.

سهم وسایل نقلیه سنگین از این رقم 9.8 درصدبوده و اوج تردد بین ساعت 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعت4 تا 5 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی از تردد روان در محورهای چالوس، هراز ، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد. همچنین جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس خبر می دهد.

هم چنین ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره و ایران خودرو وجود دارد. ترافیک در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس و در محور پاکدشت - تهران محدوده خاورشهر سنگین است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران