در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512175 تاریخ : 1399/02/15-09:08:59
,11,
ترافیک سنگین در دو محور شهریار و کرج به تهران

ترافیک سنگین در دو محور شهریار و کرج به تهران

مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در دو جاده شهریار- تهران و آزادراه قروین- کرج- تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از مرکز مدیریت راه های کشور، گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان و بدون بارندگی در جاده های چالوس، هراز ، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت حکایت دارد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک
و ترافیک سنگین در جاده شهریار-تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار 288تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل 2 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه ها اضافه می کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود 17درصد و اوج تردد بین ساعت18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

همچنین آزادراه تهران - شمال ( قطعه یک) ، واقع در استان تهران نیز تا 15 خرداد، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد ، به دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند ، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران