در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519497 تاریخ : 1399/06/25-09:21:04
,11,
ترافیک در مسیرهای منتهی به تهران سنگین است

ترافیک در مسیرهای منتهی به تهران سنگین است

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای ضمن اعلام روان بودن جاده های شمالی از ترافیک در آزادراه های تهران-کرج- قزوین و قزوین-کرج-تهران و وجود ترافیک سنگین در مسیرهای منتهی به تهران خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار و220 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری ، نسبت به روز قبل 0.4 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 15.6 درصد، اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت محورهای شمالی از تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت هم چنین جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین محدوده حصارک و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر می دهد.

ترافیک سنگینی نیز در محور شهریار – تهران محدوده شهر قدس گزارش شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 111
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران