در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517213 تاریخ : 1399/05/13-12:58:00
,5,
تدوین برنامه 10 ساله رفع فرسودگی تجهیزات برق تهران

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران اعلام کرد:

تدوین برنامه 10 ساله رفع فرسودگی تجهیزات برق تهران

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران در مراسم افتتاح پانزده پروژه برقی استان تهران از تدوین برنامه 10 ساله رفع فرسودگی تجهیزات برق تهران خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، آرش کردی روز دوشنبه در مراسم افتتاح پانزده پروژه برقی استان تهران در شرکت برق منطقه ای تهران افزود: تدوین این برنامه کمک موثری به سرعت گیری برنامه های کاهش فرسودگی شبکه است.

مدیرعامل برق منطقه ای تهران در مراسم افتتاح پروژه های این شرکت در قالب هفته چهاردهم پویش هر هفته الف ب ایران گفت: امروز پست 63/20کیلوولت کارون، خط 400کیلوولت ورامین و 13پروژه دیگر این شرکت به بهره برداری رسید.

آرش کردی گفت: 20درصد تاسیسات انتقال و فوق توزیع کشور و25 درصد از مشترکان پر حوزه برق منطقه ای تهران هستند.

وی با اشاره پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص رفع فرسودگی ها گفت: در این شرکت برای اصلاح و بهینه سازی شبکه و رفع فرسودگی 600 کیلومتر از 1500 کیلومتر شبکه فرسوده برق تهران انجام شده است. امروز شاهد بهره برداری از این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 285میلیارد تومان هستیم.

برنامه ها با هدف اصلاح و بهینه سازی ورفع فرسودگی ها تدوین شده است این برنامه ها برای پیک های سال آینده حیاتی است.

کردی در حوزه ساز و کارها نیز با اشاره به پیام رییس جمهوری در حوزه پویش گفت: ساخت و سازها نیز با پشتیبانی وزیربنای ساز و کارها پیگیری خواهیم کرد.

وی در خصوص پروژه های این شرکت در هفته چهاردهم پویش هر هفته الف ب ایران نیزگفت: پست کارون در منطقه صنعتی و با قدمتی 50ساله بود که با توجه به فرسودگی آن، یک پروژه جدید از نوع dcs در کنار آن ساخته شد که دوهدف جهش تولید ورفع فرسودگی را دنبال می کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 126
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران