تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312093 تاریخ : 1396/10/04-12:20:05
,15,
تدوین برنامه جامع برای ارتقای جایگاه نیروی انسانی در شرکت ملی پست

به نقل از مدیر عامل شرکت ملی پست ایران اعلام کرد:

تدوین برنامه جامع برای ارتقای جایگاه نیروی انسانی در شرکت ملی پست

مدیر عامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به نهایی شدن پروژه جی نف در 6 استان و 76 شهر ، گفت : تقریباً بیش از 60 درصد کار در پروژه جی نف به انجام رسیده و با همراهی سایر دستگاه ها، به زودی در سراسر کشور اجرایی می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین نعمتی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیر عامل شرکت ملی پست در همایش سراسری مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های تابعه، با اشاره به تدوین برنامه جامع جهت بازسازی و ارتقای جایگاه نیروی انسانی در شرکت ملی پست،  گفت: برای ارایه سرویس خوب و با کیفیت به مردم نیاز به نیروی انسانی توانمند و با انگیزه داریم.

وی سپس به آسیب شناسی صورت گرفته در مجموعه پست کشور اشاره کرد و افزود: ارتباط نزدیک بین کارکنان پست و مشتریان با مدیریت خوب می تواند به نقطه قوت مجموعه پست کشور تبدیل شده و در صورت غفلت آسیب رسان شود.

معاون وزیر ارتباطات و فناو ری اطلاعات مطالبات مردم از پست کشور را برشمرد و اظهار کرد: انحصار خدمات پستی با ورود اپراتورها شکسته می شود و فضای رقابتی به ارزان و باکیفیت شدن خدمات کمک می کند که در این صورت نظر مشتریان را نیز تامین می شود.

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران وجود منابع انسانی متخصص و زیرساخت ها و تجهیزات الکترونیکی قوی را پشتوانه محکمی برای شبکه پست دانست و گفت: با توجه به قطعی بودن ورود اپراتورها، شرکت ملی پست به عنوان بخش حاکمیتی تمام تلاش خود را برای توسعه خدمات در نقاط غیربرخوردار انجام داده و با همکاری دیگر اپراتورها به انتظارات مشتریان نیز پاسخ می دهد.

وی به ترافیک پستی فعال کشور نیز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بیش از 6 میلیارد مرسوله در سطح کشور وجود دارد که توسط فعالان این حوزه و به صورت متفرقه جا به جا می شود که با آمدن اپراتورها این وضع سامان یافته و ترافیک مرسولات پستی در سطح شبکه نیز به بیش از دو برابر افزایش می یابد.

رییس هیات مدیره شرکت ملی پست ایران تصریح کرد:  2 ویژگی اصلی اپراتورهای خصوصی ارایه خدمات ارزان و تضمین کیفیت خدمات است که در صورت رقابت با آنها ما نیز ملزم به رعایت این دو اصل هستیم.

وی تاکید کرد: هدف گذاری ما 1700 میلیارد ریال درآمد در سال آینده است که با توجه به ترافیک مرسوله این رقم دور از دسترس نیز نیست.

 

مدیر عامل شرکت ملی پست ایران، به ظرفیت اساسنامه جدید پست اشاره کرد و گفت : تمامی بندهای اساسنامه پست در بخش های حاکمیتی و شرکتی قابلیت اجرا و پیگیری دارد و برای توسعه خدمات در نقاط غیربرخوردار نیز تکالیف خاصی مشخص شده است.

وی ادامه داد: بر اساس تکالیف اساسنامه باید خدمات روان، ارزان و در دسترس برای نقاط شهری و روستایی فراهم شود که با توجه به نبود زیرساخت های لازم در نقاط محروم، اقدامات لازم در این خصوص در حال پیگیری است.

نعمتی بانک های اطلاعاتی موجود در پست را برگ برنده این شرکت دانست و افزود: بانک اطلاعاتی کدپستی ده رقمی که پایه اصلی پروژه اقتصاد مقاومتی جی نف است، علاوه بر حوزه تجارت در بخش حاکمیتی نیز برای اپراتورها مورد نیاز است.

وی ضمن قدردانی از زحمات مهندس حسین مهری مدیر عامل قبلی شرکت ملی پست ایران در تثبیت پروژه جی نف، آن را یکی از پروژه های مهم ملی خواند که در سطح منطقه مطرح بوده و زیرساخت خوبی برای خدمات مبتنی بر اطلاعات مکانی محسوب می شود.

 

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیشرفت پروژه جی نف را خوب توصیف و گفت: هم اکنون جی نف در 6 استان و 76 شهر در حال نهایی شدن است که تقریباً بیش از 60 درصد کار به انجام رسیده و با همراهی سایر دستگاه های مرتبط می توان امیدوار بود که به زودی در سراسر کشور اجرایی شود.

 

وی، سیماک را نیز یکی دیگر از پروژه های ملی و اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و افزود: بسیاری از معضلات حوزه ملک با نهایی شدن این پروژه برطرف شده و مراجعه به دستگاه های حوزه املاک کاهش می یابد.

رییس هیات مدیره شرکت ملی پست ایران، رویکرد بین المللی پست را گسترش ارتباط و تعامل با ادارات پست دنیا دانست و گفت: امیدواریم با ارتقای سطح همکاری ها با دیگر کشورها علاوه بر ورود دانش فنی به کشور، خدمات تخصصی خود را نیز معرفی و عرضه کنیم.

نعمتی در پایان همکاری شرکت های تابعه وزارت با یکدیگر را زمینه ساز دستیابی به اهداف مدنظر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و اظهار امیدواری کرد از این طریق به اعتلای کشور نیز کمک شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران