در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512729 تاریخ : 1399/02/23-14:55:35
,5,22,
تداوم عملیات گازرسانی به سیستان و بلوچستان در سال 99

تداوم عملیات گازرسانی به سیستان و بلوچستان در سال 99

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از تداوم روند اجرای پروژه های گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان در سال 99 خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی گاز ایران، بهرام صلواتی اظهار کرد: شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران همسو با اهداف راهبردی شرکت ملی گاز ایران فعالیت می کند و در مسیر توسعه گازرسانی و اعتلای کشور، از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

وی با بیان اینکه این شرکت به عنوان بازوی اصلی اجرایی شرکت ملی گاز ایران، متولی اجرای خطوط انتقال گاز، تأسیسات تقویت فشار گاز، پروژه های ذخیره سازی گاز طبیعی و... است، گفت: از این رو، این شرکت توانسته نقش مؤثری در تحقق حفظ و پایداری شبکه گازرسانی کشور و تأمین 75 درصد از سبد انرژی کشور از گاز طبیعی ایفا کند.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران تصریح کرد: سال 1398، این شرکت با وجود تحریم های ظالمانه موفق شد با تکیه بر توان کارکنان متعهد و متخصص، مشاوران و پیمانکاران داخلی و با استفاده از کالا و تجهیزات داخلی، 28 پروژه توسعه گازرسانی در کشور را به بهره برداری برساند.

صلواتی در ادامه به توضیح پیرامون این پروژه ها پرداخت و افزود: از جمله این پروژه ها می توان به بهره برداری از هشت پروژه اجرای خطوط انتقال گاز به طول حدود 500 کیلومتر، بهره برداری از پنج پروژه تأسیسات تقویت فشار گازی اصلی و هفت واحد تکمیلی با راه اندازی 22 واحد توربوکمپرسور، بهره برداری از دو پروژه مخابرات و دو پروژه تأسیسات زیربنایی، بهره برداری از احداث حدود 900 کیلومتر فیبر نوری به همراه 205 ایستگاه RTU و بهره برداری از سه ایستگاه کنترل فشار گاز شلمچه، ارستان، دهگلان و ایستگاه میترینگ شلمچه اشاره کرد.

وی همچنین تداوم روند گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان و صنایع باقی مانده را از دیگر اقدام های این شرکت در سال 99 عنوان کرد و گفت: این موضوع از آن روست که گازرسانی به صنایع افزون بر ایجاد ارزش افزوده، اشتغال زایی، مهاجرت معکوس به روستاها و پایداری محیط زیست را نیز برای مردم مناطق مختلف به ارمغان می آورد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 130
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران