صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519227 تاریخ : 1399/06/19-14:41:52
,17,
تداوم روابط اقتصادی ایران و اتریش/ برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد:

تداوم روابط اقتصادی ایران و اتریش/ برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به روند همکاری های مثبت و اثربخش توافقات و تفاهمات در چارچوب نقشه راه اقتصادی دو کشور گفت: به رغم وجود تحریم ها و تاثیرات آن بر مبادلات تجاری از جمله فروش نفت همچنان زمینه های مساعدی جهت توسعه روابط اقتصادی وجود دارد.

به گزارش بانک و صنعت، حمید زادبوم در این نشست مشترک مجازی بر لزوم ایجاد تغییراتی در ترکیب کارگروه های نقشه راه برای دوره 2021-202 تأکید کرد و بیان داشت: آماده پذیرش پیشنهادات و نظرات طرف اتریشی هستیم و امیدواریم تا پایان سال جاری میلادی این سند برای دوره جدید به امضا برسد.

فراوشر«مدیرکل اقتصادی بین الملل وزارت دیجیتال سازی و اقتصاد اتریش»، نیز با اشاره به فعالیت رضایت بخش کارگروه ها با ساختار اصلی آن اعلام موافقت و بر لزوم ارزیابی عملکرد کارگروه ها به طور موازی در ایران و اتریش تاکید کرد.

گفتنی است، طرفین گفتگو ضمن ابراز امیدواری جهت از بین رفتن مشکلات ایجاد شده ناشی از ویروس کرونا، آمادگی خود را جهت برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور به صورت حضوری و یا مجازی در نیمه نخست سال آتی اعلام کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران