صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522902 تاریخ : 1399/09/08-10:31:40
,1,
تداوم رتبه نخست بانک تجارت در صدورضمانتنامه

تداوم رتبه نخست بانک تجارت در صدورضمانتنامه

عباس اشرف نژاد عضو هیات مدیره بانک تجارت از آمادگی شعب این بانک در صدور انواع ضمانت نامه ارزی و ریالی برای فعالان اقتصادی خبر داد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، اشرف نژاد در گفت و گویی با اشاره به سابقه درخشان و جایگاه ممتاز این بانک در صدور ضمانتنامه گفت: تعهدات بانک تجارت بابت مانده ضمانتنامه های صادره از 226 هزار و دویست و پنجاه و هفت میلیارد ریال در پایان شهریور ماه 98 با افزایشی قابل توجه به رقم 383 هزار نهصد و سه میلیارد ریال در پایان شهریور ماه سالجاری افزایش یافته و این بانک همچنان جایگاه نخست را در صدور ضمانتنامه با اختلاف زیاد نسبت به پنج بانک بزرگ به دست آورده است. عضو هیات مدیره بانک تجارت یادآور شد: به رغم شرایط حساس کشور در مواجهه با تحریم های ناعادلانه، بانک تجارت همچنان برای ارائه تمامی خدمات ارزی و ریالی مورد نیاز فعالان اقتصادی در زمینه های گشایش اعتبارات اسنادی داخلی و خارجی ، صدور ضمانتنامه های ارزی و ریالی و ارسال حوالجات ارزی آمادگی داشته و صنعتگران و بازرگانان ایرانی می توانند این خدمات را با بهترین کیفیت دریافت کنند.

وی عملکرد بانک تجارت در مقطع زمانی شش ماهه اول سالجاری در صدور ضمانتنامه را تشریح کرد و افزود: با توجه به تحریم ها بویژه شیوع ویروس کرونا و تاثیر ملموس آن بر فعالیت های اقتصادی در کشور، لیکن در همین شرایط نیز شعب بانک تجارت در سراسر کشور از ابتدای سال 99 تا پایان شهریور ماه نسبت به صدور 3978 فقره ضمانتنامه به مبلغ بیش از 34 هزار 339 میلیارد ریال اقدام کرده اند که نشان از رشد نزدیک به سه برابری مجموع ضمانتنامه های صادره بانک تجارت نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

اشرف نژاد تصریح کرد: مجموع ضمانتنامه های صادره این بانک در شش ماهه نخست سال 98به تعداد 3230 فقره و به مبلغ 12 هزار 979 میلیارد ریال بوده است.

وی یادآور شد: 40 واحد ارزی، شعب ارزی- ریالی سراسر کشور و شعب خارجی بانک تجارت در کشورهای مختلف آماده ارائه خدمات بانکی ارزی به هموطنان و واحد های مختلف اقتصادی هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران