تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 348349 تاریخ : 1397/02/17-13:40:11
,1,
تداوم حمایت بانک شهر از شهرداری ها برای توسعه خطوط ریلی در کلان شهرها

مدیرعامل بانک شهر:

تداوم حمایت بانک شهر از شهرداری ها برای توسعه خطوط ریلی در کلان شهرها

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به افتتاح رسمی اتصال خطوط یک و 2 مترو مشهد همزمان با سفر رییس جمهور به این کلان شهر،گفت: این بانک در پشتیبانی از شهرداری ها برای توسعه خطوط ریلی در کلان شهرها عزم قاطع دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک شهر، حسین محمد پورزرندی با اشاره به ارتباط و تعامل گسترده بانک شهر با مدیریت شهری کلان شهرها،افزود: این بانک طی سال های اخیر به عنوان بزرگ‌ترین پشتیبان شهرداری‌ها تلاش داشته توسعه و گسترش پروژه های عمرانی و فرهنگی را در اولویت فعالیت های خود قرار دهد.

وی با اشاره به نقش پروژه قطار شهری مشهد در کاهش ترافیک و آلودگی هوای این کلان شهر، افزود: اتصال خطوط یک و 2 مترو مشهد قطعا مشکلات شهروندان این شهر و به ویژه زائران حرم مطهر امام رضا (ع) را از ترافیک داخل شهر کاهش می‌دهد.
پورزرندی با اشاره به تسهیلات بانک شهر برای توسعه خطوط ریلی مشهد اظهار کرد: از سال 96 تا به امروز، 1550 میلیارد ریال تسهیلات از سوی این بانک به شرکت قطار شهری مشهد پرداخت شده که تمامی آن جهت حفاری، زیر سازی، ریل گذاری و ساخت ایستگاه مصرف شده و این در حالی است که بر اساس مصوبه هیات عامل این بانک در استان خراسان رضوی می بایست 2400 میلیارد ریال به این موضوع اختصاص یابدکه باقی مانده آن جهت بهره برداری 6.8 کیلومتر باقی مانده بایستی کارسازی شود.
پورزرندی با تاکید بر اینکه اشتغال‌زایی برای جوانان و صرف منابع مالی شهروندان در شهرهای خود از اهداف اصلی بانک شهر است، عنوان کرد: درحال حاضر  بانک شهر بالاترین سطح سرمایه گذاری بانکی در حوزه حمل و نقل عمومی کلان شهرها به ویژه در بخش مترو را داراست.
مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه توسعه خطوط مترو ،تقویت حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی همواره از معضلات عمده کلانشهرها و از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری بوده است، تصریح کرد: با هدف ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان حمایت همه جانبه ای از مدیریت شهرها از سوی بانک شهر انجام شده است.
بر این اساس، خط 2 قطار شهری مشهد به طول 14.5 کیلومتر شامل 13 ایستگاه از مبدا انتهای بلوار طبرسی، آغاز  و به رضا شهر، منتهی میشود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران