در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517238 تاریخ : 1399/05/13-15:56:07
,17,4,
تداوم افت دلار با نگرانی از تاثیر پاندمی بر اقتصاد آمریکا

تداوم افت دلار با نگرانی از تاثیر پاندمی بر اقتصاد آمریکا

دلار آمریکا با نگرانی از کند شدن روند ریکاوری اقتصادی آمریکا به علت تشدید شیوع کرونا در این کشور، سودهای اولیه خود را از دست داد و افت کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، روز دوشنبه دلار آمریکا با نگرانی از کند شدن روند ریکاوری اقتصادی آمریکا به علت تشدید شیوع کرونا در این کشور، سودهای اولیه خود را از دست داد و افت کرد.

نرخ دلار در برابر یورو که در آغاز معاملات امروز تا 1.1741 واحد تقویت شده بود، دوباره تا ساعت 13:50 به وقت تهران، تا 1.1768 واحد تضعیف شد. این در حالی است که یورو در اواسط معاملات روز جمعه رکورد 2 ساله 1.1908 واحد را تاچ کرده بود.

مینوری اوچیدا، تحلیل گر ارشد بانک ام یواف جی می گوید: افت دلار ادامه خواهد داشت. افت نرخ بهره واقعی آمریکا با وجود کسری بودجه بالای این کشور ادامه دارد. چنین وضعیتی مدت های مدیدی مشاهده نشده بود.

نرخ برابر دلار با ین ژاپن هم که در ابتدای معاملات امروز به 106.44 واحد بازگشته بود، دوباره تا 105.90 واحد تضعیف شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران