جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517404 تاریخ : 1399/05/15-16:13:47
,7,4,
تداوم افت ارزش دلار در بازارهای جهانی

با نگرانی در مورد بسته کمک کرونایی جدید آمریکا

تداوم افت ارزش دلار در بازارهای جهانی

دلار آمریکا همچنان از سوی قدرت گرفتن یورو و افت سود اوراق قرضه آمریکا تحت فشار قرار گرفت. از سوی دیگر ادامه بحث در مورد بسته جدید کمک کرونایی در کنگره آمریکا سرمایه گذاران را نگران کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از رویترز، روز چهارشنبه دلار آمریکا همچنان از سوی قدرت گرفتن یورو و افت سود اوراق قرضه آمریکا تحت فشار قرار گرفت. این در حالی اتفاق افتاد که ادامه بحث در مورد بسته جدید کمک کرونایی در کنگره آمریکا سرمایه گذاران را در مورد روند ریکاوری اقتصادی آمریکا نگران کرده است.

یورو 0.49 درصد دیگر در برابر دلار تقویت شد و نرخ خود را در 1.1858 واحد تثبیت کرد.

پوند انگلیس 0.40 درصد در برابر دلار تقویت شد تا به نرخ 1.3111 واحد برسد.

در برابر ارزهای آسیایی هم دلار وضعیت متزلزلی داشت و تا ساعت 14:15 به وقت تهران، با 0.51 درصد افت در برابر یوآن چین به نرخ 6.9361 واحد رسید. نرخ برابری دلار با ین ژاپن هم در این ساعت در 105.68 واحد تثبیت شد.

ایمره اسپیزر، تحلیل گر ارز خارجی در شرکت وست پک، می گوید: عدم توافق بر سر بسته کمک اقتصادی دلار آمریکا را تحت فشار قرار داده است. او ادامه داد: اگر در روزهای آتی نمایندگان آمریکا بر سر این بسته مالی توافق کنند، شاهد بازگشت موقت دلار خواهیم بود. با این همه من عتقدم تا پایان سال روند نزولی دلار ادامه می یابد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران