در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512294 تاریخ : 1399/02/16-14:46:55
,8,
تخفیف 30 درصدی دولت به مردم

معاون وزیر اقتصاد خبر داد؛

تخفیف 30 درصدی دولت به مردم

معاون وزیر اقتصاد ارزش روز سهام موجود در صندوق ETF را حدود 23 هزار و 500 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: رقم تخفیف از کل مجموعه واحدهای سرمایه گذاری این صندوق حدود 7 هزار میلیاردتومان (معادل 30 درصد) است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از بازار سرمایه، عباس معمارنژاد ارزش روز سهام موجود در این صندوق را حدود 23 هزار و 500 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: پس از تخفیفات مختلف که بر مبنای مصوبه دولت و مجلس شورای اسلامی محاسبه شده است، حدود 16 هزار و 500 میلیارد تومان پول از مردم برای این صندوق، دریافت می شود، بر این اساس، رقم تخفیف از کل مجموعه واحدهای سرمایه گذاری این صندوق حدود 7 هزار میلیاردتومان (معادل 30 درصد) را شامل می شود.

معاون وزیر اقتصاد در امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی اظهار کرد: پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق واسطه گری مالی یکم از روز گذشته آغاز شد، واحدهای سرمایه گذاری این صندوق شامل سهام سه بانک تجارت، ملت و صادرات ایران و همچنین دو شرکت بیمه البرز و بیمه اتکایی امین است.

معمارنژاد توصیه کرد: افراد می توانند از طریق مراجعه به درگاه های غیرحضوری بانک هایی که در اطلاعیه مذکور اعلام شده است، برای پذیره نویسی این واحدها اقدام کنند، همانطور که پیشتر اعلام شده بود، برای پذیره نویسی در این صندوق، نیازی به داشتن کد بورسی نیست، اما افرادی که دارای کد بورسی هستند باید حتما از طریق کارگزاری ها اقدام به پذیره نویسی کنند؛ افرادی هم که کد بورسی ندارند می توانند با کد ملی خود به پذیره نویسی واحدهای این صندوق اقدام کنند.

وی تصریح کرد: رقم خرید برای هر کد ملی، 2 میلیون تومان است که تا روز 31 اردیبهشت این پذیره نویسی ادامه داشته و امکان واریز آن وجود دارد.

معمارنژاد در پایان گفت: امیدوارم با این اقدام، اهداف دولت در جهت مردمی شدن و خصوصی سازی اقتصاد محقق شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران