صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521746 تاریخ : 1399/07/30-17:31:08
,17,
تخصیص 900 میلیارد تومان برای مقابله با کرونا

نوبخت دستور داد؛

تخصیص 900 میلیارد تومان برای مقابله با کرونا

رییس سازمان برنامه و بودجه برای دومین بار در ماه جاری دستور تحصیص مبلغ 900 میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی بابت هزینه های مدیریت و مقابله با ویروس کرونا را صادر کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان برنامه و بودجه، 16 مهرماه امسال سازمان برنامه و بودجه کشور مبلغ 1650 میلیارد تومان برای پرداخت هزینه های مربوط به مقابله با کرونا از صندوق توسعه ملی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پرداخت کرد.

امروز برای دومین نوبت دستور تخصیص 900 میلیارد تومان صادر شد و بر اساس آن، این مبلغ باید صرف «جبران کسری درآمد بیمارستان های درگیر کرونا و پرداخت کارانه های معوق (700 میلیارد تومان)»، «تامین کیت آزمایشگاهی شناسایی موارد مثبت(150 میلیارد تومان)»، و «تکمیل و تجهیز ملزومات شبکه بهداشت (50میلیارد تومان)»، شود.

معاون رییس جمهوری در ابلاغ خود به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آورده است که اعتبار ذیربط از محل منابع یک میلیارد یورویی صندوق توسعه ملی است.

بدیهی است اعتبارات یاد شده به شکل سایر منابع و در چارچوب موافقتنامه مبادله با این سازمان به مصرف خواهد رسید. تخصیص اعتبار این ابلاغیه به میزان 100 در صد تعیین و از محل حساب مربوطه نزد خزانه داری کل کشور قابل پرداخت است.

براساس این گزارش در ابلاغ مبلغ 1650میلیارد تومان پیشین برای هزینه های مربوط به مقابله با کرونا؛ نیز 700 میلیارد تومان برای جبران کسری درآمد بیمارستان های درگیر کرونا و پرداخت کارانه های معوق اختصاص یافته بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران