جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518165 تاریخ : 1399/05/30-20:38:27
,15,
تخصیص اینترنت رایگان به هیئت های عزاداری

از سوی وزارت ارتباطات صورت گرفت:

تخصیص اینترنت رایگان به هیئت های عزاداری

وزارت ارتباطات به 1892 هیئت عزاداری در سراسر کشور اینترنت رایگان اختصاص داد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با توجه به شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از ایجاد تجمع هیئت های مذهبی امسال عزاداری امام حسین (ع) به شیوه جدیدی برگزار می شود.

در همین رابطه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی به منظور برگزاری باشکوه مراسم عزاداری محرم در دوران شیوع ویروس کرونا، به هیئت های عزاداری اینترنت رایگان اعطا می کند.
بر اساس گزارش هیئت های عزاداری سراسر کشور که در سایت سازمان تبلیغات اسلامی ثبت شده اند می توانند به مدت یک ماه از اینترنت رایگان بهره مند شوند.
تاکنون اطلاعات مربوط به 1892 هیئت بررسی شده است و تا پایان 30 مردادماه به 708 هیئت عزاداری مودم ارائه می شود و 1184 هیئت عزاداری نیز تا 31 مردادماه از مزایای این طرح بهره مند می شوند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران