سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 351967 تاریخ : 1397/04/17-10:48:42
,8,
تحقق 16 ریال سود برای

تحقق 16 ریال سود برای "وکوثر"

این شرکت اعلام کرده است علت اصلی کاهش 69 درصدی سود در سال 96 نسبت به سال قبل را می توان ناشی از افت 21 درصدی درآمدهای غیرمشاع و افزایش 11 درصدی جمع هزینه ها دانست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ موسسه اعتباری کوثر با انتشار گزارش 12 ماهه منتهی به اسفند 96، از تحقق 16 ریالی سود در این بازه زمانی خبر داد.

"وکوثر" در دوره 12 ماهه منتهی به پایان سال 96، برای هر سهم تنها 16 ریال سود محقق کرد، که معادل 11 درصد رقم سود پیش بینی شده در آخرین بودجه شرکت است.

برهمین اساس این شرکت اعلام کرد، که در مدت مشابه سال قبل 51 ریال سود برای هر سهم شناسایی کرده است.

این شرکت همچنین اعلام کرده است علت اصلی کاهش 69 درصدی سود در سال 96 نسبت به سال قبل را می توان ناشی از افت 21 درصدی درآمدهای غیرمشاع و افزایش 11 درصدی جمع هزینه ها دانست.

یکی از مهمترین خبرهای این شرکت در مدت اخیر، در خصوص واگذاری سهام شرکت فراز انرژی دنا است.

به این ترتیب،100 درصد سهام فراز انرژی دنا، که مالک 64 درصد از سهام تایدواتر است به مزایده گذاشته و به بخش خصوصی واگذار شد.

سابقه معاملاتی این سهم حاکی از آن است که بعد از یک دوره رشد متوالی این سهم در اواخر خردادماه، سهامداران هم اکنون به شناسایی سود می پردازند. همچنین در بحث تغییر مالکیت ها نیز در عمده روزهای اخیر، حمایت بازیگران حقوقی قابل توجه است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 201
تاریخ رو چک نکن؛ چک رو نقد کن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه