تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312199 تاریخ : 1396/10/05-15:14:33
,17,
تحقق درآمدهای مالیاتی موجب توسعه و رفاه عمومی می شود

مدیر کل امور مالیاتی اصفهان:

تحقق درآمدهای مالیاتی موجب توسعه و رفاه عمومی می شود

مدیر کل امور مالیاتی اصفهان اظهار داشت: پرداخت مالیات و تحقق درآمدهای مالیاتی، عامل توسعه استان و یکی از پایدارترین درآمدها برای دولت محسوب می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان امور مالیاتی کشور، امیری، مدیر کل امور مالیاتی اصفهان در دیدار با فرماندار شهرستان نجف آباد تصریح کرد: بر اساس قانون،رصد تراکنش های مشکوک بانکی در رسیدن به شفافیت اقتصادی و جلوگیری از فرار مالیاتی موثر است و آثار و نتایج مثبت آن به جامعه باز می گردد.

امیری، در ادامه، با اشاره به لزوم برنامه ریزی در راستای وصول عادلانه مالیات تاکید کرد و گفت: درسال96 در فرآیند رسیدگی به پرونده ها ، دفاتر و مدارک شرکت های تولیدی مورد پذیرش قرار می گیرد مگر اینکه مغایرتی درارائه اسناد ومدارک مالی بدست آید، که در این صورت به طور علی الرس رسیدگی خواهد شد.
مدیر کل امور مالیاتی اصفهان با اشاره به اختصاص بودجه های عملیاتی و توزیع بودجه در بین شهرستانها افزود: بر اساس مصوبات اجلاس سراسری مدیران، در سال 97 بودجه های عملیاتی و اعتبارات عمرانی بیشتری به شهرستانها تخصیص می یابد.
در ادامه، فرماندار شهرستان نجف آباد نیز خاطر نشان کرد: در بسیاری از کشورها مردم با افتخار مالیات پرداخت می کنند و فرار مالیاتی جرم به حساب می آید و اطلاع رسانی و برگزاری جلسات امور مالیاتی اصناف در این راستا بسیار مهم است.
در خاتمه، فرماندار نجف آباد افزود: باید عملکرد نظام مالیاتی برای مردم شفاف باشد و سهم درآمدهای مالیاتی در هزینه های دولت اطلاع رسانی شود تا اشتیاق مردم برای پرداخت مالیات بیشتر شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران