زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490423 تاریخ : 1398/06/13-11:36:09
,17,22,
تحقق درآمدهای مالیاتی عامل توسعه کشور

استاندار یزد:

تحقق درآمدهای مالیاتی عامل توسعه کشور

استاندار یزد گفت: تحقق درآمدهای مالیاتی جهت توسعه و سازندگی کشور ضروری است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان امور مالیاتی، محمد علی طالبی، استاندار یزد در دیدار با مدیر کل امور مالیاتی استان ضمن گفتگو با مودیان و کارکنان این اداره کل از واحدهای مختلف و نحوه خدمت رسانی به مودیان بازدید کرد.
وی عمده درآمدهای کشور را از محل درآمدهای مالیاتی دانست و همراهی و همکاری مودیان در پرداخت مالیات و تحقق اهداف درآمدی دولت در جهت توسعه و سازندگی کشور را بسیار ضروری خواند و اظهار داشت: خوشرویی و خوش رفتاری کارکنان در اخذ مالیات موجب افزایش رضایت مندی مودیان می شود.
در ادامه این دیدار منوچهر اسدی، مدیرکل امور مالیاتی یزد توضیحاتی در خصوص نحوه ثبت اظهارنامه، وصول مالیات و اقدامات انجام شده در خصوص الکترونیکی شدن ثبت و ارائه اظهارنامه و سایر امور مالیاتی ارائه داد. 
وی اختصاص فضا، امکانات و نیروی انسانی جهت راهنمایی مودیان و انجام امور آنان، حضور کارکنان بعد از ساعات اداری و فراهم نمودن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری کافی را از جمله اقدامات انجام شده برای انجام امور مودیان مالیاتی ذکر کرد. 
شایان ذکر است در پایان این جلسه ، استاندار با اهدای لوح، از زحمات و خدمات مدیرکل و کلیه کارکنان مجموعه مالیاتی یزد تقدیر به عمل آورد. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 129
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران