جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521652 تاریخ : 1399/07/29-17:10:26
,2,
تحقق بانکداری هوشمند در بانک صنعت و معدن تا سال 1403

تحقق بانکداری هوشمند در بانک صنعت و معدن تا سال 1403

مدیرعامل بانک صنعت و معدن: تا سال 1403 سیستم بانکداری دیجیتال و هوشمند در این بانک راه اندازی می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، دکتر حسین مهری ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: در حال حاضر پروژه بانکداری دیجیتال و هوشمند در این بانک آغاز شده و نقشه راه آن طراحی شده است.
وی افزود: در نظر داریم با شخصی سازی محصولات و طراحی خدمات نوین بر اساس نیاز هر مشتری و تنوع بخشی به سبد محصولات و خدمات این بانک، تا افق 1403 این پروژه را به طور کامل عملیاتی کنیم.
دکتر مهری تأکید کرد: این بانک پس از ابلاغ سند "بانکداری آینده و تحول دیجیتال" از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 98 اولویت خود را بر اجرای این سند متمرکز کرد و به منظور ایجاد زیر ساخت های بانکداری دیجیتال و تسهیل در ارائه خدمات نوین بانکی به مشتریان چهار محصول و خدمت جدید را معرفی نمود که شامل سدف (سامانه دیجیتال فرایندی)، هدف (همراه دیجیتال فرایندی)، سامانه پات (پذیرش اینترنتی درخواست تسهیلات)، و ساحب (سامانه اعتبارات حدی بانکی) می باشد که توسعه این سرویس ها همچنان در جهت مشتری محوری ادامه خواهد یافت.
وی بیان داشت: سامانه سدف، نسل جدید سامانه بانکداری اینترنتی بانک صنعت و معدن است. این سامانه در پی نیاز مشتریان برای اجرای فرایندهای بانکداری به صورت غیرحضوری و بر پایه بانکداری باز راه اندازی شده است؛ سامانه هدف، همراه بانک جدید این بانک است که با سرعت عملیاتی بالا رویکردی نو را در مسیر بانکداری دیجیتال فراهم کرده است تا مشتری قادر باشد بر اساس کسب وکارهای خود قابلیت خدمات بانکی را شخصی سازی کند.
دکتر مهری تشریح کرد: سامانه پات، سامانه اینترنتی نوین پذیرش تسهیلات می باشد؛ از ویژگی های این سامانه دریافت الکترونیکی اطلاعات مشتری و انتقال آن به سامانه بانکداری متمرکز است و سامانه ساحب، سامانه اعتبارات حدی بانکی است که فرایند حد اعتباری را به صورت غیرحضوری در اختیار مشتری قرار می دهد.
وی با اشاره به اهمیت و ضرورت گذار از بانکداری سنتی و تحقق تحول دیجیتال خاطر نشان ساخت: دیجیتال سازی خدمات بانکی به معنای خودکارسازی فرآیندها و خدمات مبتنی بر وب است که با استفاده از داده های بسیار دقیق در خصوص نیازهای مشتریان، کیفیت پاسخگویی به این نیازها را افزایش می دهد، از هزینه انجام امور بانکی می کاهد و شفافیت و امنیت را ارتقاء می دهد.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن در پایان بر لزوم همکاری همه جانبه کارکنان در بخش های مختلف بانک در شناسایی نیازهای مشتریان این بانک تخصصی تأکید کرد و گفت: در بانکداری دیجیتال علاوه بر تجهیز زیرساخت ها نیازمند تغییر فرهنگ سازمانی و آموزش های تخصصی هستیم تا مشتری تمامی خدمات و تسهیلات را بدون مراجعه و در فضای دیجیتال دریافت کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران