در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519517 تاریخ : 1399/06/25-11:35:25
,15,
تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از تولیدات بومی

رییس مرکز ملی فضای مجازی اعلام کرد:

تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از تولیدات بومی

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: با استفاده از تولیدات بومی می توانیم به روزهای خوش اقتصاد مقاومتی در حوزه فناوری امیدوار باشیم.

به گزارش بانک و صنعت، ابوالحسن فیروزآبادی صبح امروز (سه شنبه) در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان شرکت مخابرات ایران و سندیکای مخابرات در توسعه شبکه ملی اطلاعات که در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای بومی شبکه ملی اطلاعات برگزار شد، افزود: ما در مرکز ملی معتقد هستیم که سیستم ثابت مخابرات دچار تاخیر است و این تاخیر باید به شکل ویژه ای جبران شود تا بتواند شبکه موبایل کشور را کامل کند.

او افزود: بخش عمده نیازهای ارتباطی کشور از نظر پهنای باند و خدمات باید روی شبکه ثابت باشد. آمار سرمایه گذاری که در این بخش صورت گرفته است، عدم توازن را نشان می دهد.

فیروزآبادی اضافه کرد: سرمایه گذاری در توسعه شبکه ثابت کشور باید در اولویت قرار بگیرد. وزارت ارتباطات تلاش کرد تا بودجه ای برای شبکه مترو کشور تامین کند تا به این واسطه و توافق سهام دارها بتوان با قدرت کافی وارد صحنه شوند.

فیروزآبادی اشاره کرد: ما مجبور به تهیه تجهیزات از داخل هستیم که باعث خوشحالی است. امروز در سطح خوبی از تولید تکنولوژی هستیم و می توانیم در تمام این حوزه ها تلاش کنیم. با قول هایی که سهامداران شرکت مخابرات داده اند امیدواریم بتوانیم شاهد جهش تولید باشیم. این روزها، روزهای خوبی در اقتصاد مقاومتی کشور خواهد بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 116
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران