سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 433929 تاریخ : 1397/09/29-16:49:07
,10031,
تجلیل از مریم نشیبا؛  قصه گوی پیشکسوت رادیو

تجلیل از مریم نشیبا؛ قصه گوی پیشکسوت رادیو

خانه فرهنگ و هنر آفرین با حمایت تین تاک، اپراتور تخصصی کودک و نوجوان از مریم نشیبا نخستین قصه گوی رادیو پس از پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، خانه فرهنگ و هنر آفرین با حمایت اپراتور تخصصی کودک و نوجوان تین تاک امروز پنج شنبه (29 آذر97) در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و با هدف تکریم و تجلیل از مخافر حوزه فرهنگ، هنر و ادبیات کودک از مریم نشیبا نخستین قصه‌گوی رادیو پس از پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل کرد.

در ابتدا این هنرمند پیشکسوت به بیان خاطره‌ای از برنامه «شب بخیر کوچولو» و سال‌های تدریس خود پرداخت.

در ادامه وی به بیان قصه «فیل کوچولو و جوراب گم شده‌اش» برای کودکان پرداخت و از آنها خواست تا اشتباهاتش را در طول بیان قصه به وی گوشزد کنند.

طبق گفته دارایی مدیر خانه فرهنگ و هنر آفرین هدف این مجموعه دخالت مستقیم کودکان در حوزه خبر، تولید محتوا و اثر است، از این رو پروژه‌های متنوعی انجام شد که یکی از جمله آن «خبرآفرین» بوده، که در اصل خبرنگاری کودکان است.

همچنین «مهرآفرین» از دیگر پروژه‌های خانه فرهنگ و هنر آفرین بوده و هدف از آن آشنایی کودکان و پیشکسوتان و ایجاد تعامل دو طرفه  است.

 ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 199
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه