همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520927 تاریخ : 1399/07/16-14:22:58
,17,4,
تجارت جهانی تحت تاثیر پاندمی کرونا 9.2 درصد سقوط می کند

سازمان جهانی تجارت:

تجارت جهانی تحت تاثیر پاندمی کرونا 9.2 درصد سقوط می کند

سازمان جهانی تجاری پیش بینی قبلی خود را اصلاح و اعلام کرد: انتظار می رود که تجارت کالاهای جهانی در سال 2020 با سقوط 9.2 درصدی همراه باشد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شین هوا، سازمان جهانی تجارت پیش بینی قبلی خود را اصلاح و اعلام کرد: انتظار می رود که تجارت کالاهای جهانی در سال 2020 حدوداً 9.2 درصد کاهش یابد و پس از آن در سال 2021 در حدود 7.2 درصد افزایش داشته باشد.

در ماه آوریل این سازمان پیش بینی کرده بود که حجم تجارت کالاهای جهانی در سال 2020 بین 13 تا 32 درصد کاهش خواهد یافت، زیرا بیماری همه گیر COVID-19 فعالیت اقتصادی و زندگی در سراسر جهان را مختل کرده بود.

اقتصاددانان این سازمان در بیانیه ای رسانه ای توضیح دادند: تجارت جهانی نشانه هایی از جهشی قدرتمند بعد از رکود عمیق ناشی از COVID-19 را نشان می دهد. عملکرد تجاری قدرتمند در ژوئن و جولای نشانه های امیدوار کننده برای رشد تجارت کلی در سال 2020 را به همراه داشته است.

با این همه پیش بینی جدید سازمان تجارت جهانی برای سال آینده از پیش بینی قبلی این سازمان که رشدی 21.3 درصدی را برای آن تخمین زده بود، بدبینانه تر شده است و به این ترتیب تجارت کالاها در سال 2021 همچنان پایین تر از سطح قبل از پاندمی باقی خواهد ماند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 129
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران