در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512805 تاریخ : 1399/02/24-15:07:38
,17,4,
تایید وام اضطراری 2.7 میلیارد دلاری مصر از صندوق بین المللی پول

تایید وام اضطراری 2.7 میلیارد دلاری مصر از صندوق بین المللی پول

هیأت مدیره صندوق بین المللی پول یک وام اضطراری 2.77 میلیارد دلاری برای کمک به مصر در مواجه با پاندمی کرونا تخصیص داده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از رویترز، صندوق بین المللی پول اعلام کرد که هیأت مدیره این صندوق یک وام اضطراری 2.77 میلیارد دلاری برای کمک به مصر در مواجه با پاندمی کرونا تخصیص داده است. پاندمی کرونا صنعت توریسم مصر را متوقف کرده و باعث موج گسترده ای از فرار سرمایه شده است.

صندوق بین المللی پول اعلام کرد که همکاری نزدیک خود را با دولت مصر و بانک مرکزی این کشور حفظ کرده است.

معاون مدیر صندوق بین المللی پول، جفری اوکاموتو، در این باره گفت: مصر به حمایت های مالی بیشتری از سوی بانک های چندجانبه و بین المللی نیاز دارد تا کسری مداوم بودجه خود را از بین ببرد، مشکلات و دشواری های تغییرات و اصلاحات اقتصادی را تسهیل کرده و ثبات اقتصاد کلان این کشور را که به زحمت به دست آمده حفظ کند.

ذخایر ارزی خارجی مصر که در انتهای فوریه 45.5 میلیارد دلار بوده است، تا 37 میلیارد دلار افت کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران