صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521723 تاریخ : 1399/07/30-15:21:06
,10028,10029,
تاکید وزارت بهداشت بر پرهیز از سفر در تعطیلات پیش رو

وضعیت کرونا در یزد

تاکید وزارت بهداشت بر پرهیز از سفر در تعطیلات پیش رو

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو از کلیه هموطنان می خواهیم به منظور حفظ سلامت خود و خانواده شان از هرگونه اقدام به سفر به طور جدی خودداری کنند.

به گزارش بانک و صنعت، دکتر سیما سادات لاری درباره وضعیت بیماری کرونا در استان یزد، گفت: پس از گذر از خیز شدید بیماری در اسفندماه سال گذشته در استان یزد و عبور از یک خیز ضعیف تر در مرداد ماه سال جاری، از اواسط شهریور نمودار موارد ابتلا و بستری روزانه در این استان مجددا روند افزایشی به خود گرفته و این روند صعودی با شیب تندی همچنان در حال امتداد است و هم اکنون تمامی شهرستان های استان یزد در وضعیت قرمز بیماری هستند.
وی درباره میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در این استان، افزود: رعایت پروتکل ها در یزد 63 درصد گزارش شده است. همچنین میزان استفاده از ماسک توسط مردم در اماکن عمومی 60 درصد و در وسایل نقلیه عمومی 54 درصد گزارش شده است.
لاری ادامه داد: در هفته چهارم مهرماه بروز موارد بستری در استان با افزایش نسبت به هفته ماقبل حدود 28 نفر به ازای هر 100 هزارنفر جمعیت گزارش شده است که میزان بروز در این شاخص با اختلاف قابل توجهی بالاتر از میزان متوسط کشوری است. همچنین میزان بروز موارد مرگ و میر ناشی از کرونا در یزد 24.5 نفر به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت است که میزان بروز این شاخص نزدیک به میزان متوسط کشوری است.
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به تعطیلات پیش رو نیز تاکید کرد: از کلیه هموطنان می خواهیم به منظور حفظ سلامت خود و خانواده شان از هرگونه اقدام به سفر به طور جدی خودداری کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران