تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311995 تاریخ : 1396/10/03-10:35:48
,2,
تاکید مدیر اموراعتباری پست بانک ایران بر پیگیری مستمر وصول مطالبات و معوقات

تاکید مدیر اموراعتباری پست بانک ایران بر پیگیری مستمر وصول مطالبات و معوقات

داود قزلباش مدیر امور اعتباری و وصول مطالبات پست بانک ایران در مراسم معارفه محمد همتی آهوئی به سمت معاون اداره کل پیگیری وصول مطالبات بر پیگیری جدی و مستمر وصول مطالبات و معوقات بانک تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی در ادامه صمن تبریک آغاز بیست و دومین سال فعالیت بانک افزود: بلوکه شدن بخشی از منابع بانک در مطالبات، ضرورت بکارگیری نیروهای توانمند در این بخش را مضاعف کرده است.

قزلباش تاکید کرد: موفقیت در وصول مطالبات بانکی نیازمند برنامه ریزی و درک شرایط پیچیده جهت طراحی روش های مختلف متناسب با شرایط مشتریان است. البته پست بانک ایران در این حوزه به ویژه دربخش مشتریان حقیقی نیاز جدی به برنامه مدون و مطابق شرایط روز دارد.
آرش شهرکی کیا مشاور مدیرعامل و مدیر امور حراست نیز در این مراسم با تبریک آغاز بیست و دومین سال فعالیت بانک گفت: حضور این بانک در شبکه بانکی منشاء خدمات ارزشمندی بوده و اثرات مثبت این حضور درحال افزایش است.
وی با تقدیر از نگاه مثبت مدیرعامل به نیروهای حراست، استفاده از نیروهای متعهد و متخصص را محور برنامه های حراست دانست و گفت: با استفاده از نیروهای اجرائی برنامه های نظارتی و حراستی با دقت و صحت قابل توجهی انجام می گیرد.
شهرکی تصریح کرد: در پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی به همان میزان که بر رعایت ضوابط اولیه بانکی تاکید می کنیم برضرورت پرداخت این تسهیلات نیز تاکید داریم زیرا عدم پرداخت این تسهیلات به معنی عدم همراهی با برنامه های بانک تلقی گردیده و این موضوع توسط مراجع نظارتی پیگیری می شود.
همچنین در این مراسم روسای ادارات کل زیرمجموعه امورحراست و امور اعتبارات و وصول مطالبات به تشریح ضرورت ها و اهمیت وصول مطالبات پرداخته و سپس همتی با تقدیر از اعتماد مدیرعامل، برنامه های خود جهت فعالیت در حوزه وصول مطالبات را تشریح کرد.
گفتنی است: درپایان ابلاغ انتصاب همتی به وی اعطاء شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران