صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518967 تاریخ : 1399/06/15-18:00:17
,10028,
تاکید مدیرعامل بر اجرای افزایش 30 درصدی حقوق کارکنان شرکتی تامین اجتماعی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی تشریح کرد:

تاکید مدیرعامل بر اجرای افزایش 30 درصدی حقوق کارکنان شرکتی تامین اجتماعی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی گفت: کلیه اقدامات لازم جهت تسریع در اجرای دستور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی جهت افزایش حدود 30درصدی حقوق و افزایش مدت قرارداد کارکنان شرکتی این سازمان آغاز شده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، هادی زبده شیرکوهی اظهار داشت: با توجه به متناسب سازی حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از محل وصول بخشی از مطالبات این سازمان از دولت و همچنین مصوبه شورای حقوق و دستمزد مبنی بر افزایش فوق العاده موضوع فصل پنجم آیین نامه استخدامی سازمان تأمین اجتماعی برای تمامی کارکنان؛ بهبود شرایط شغلی و قراردادی همکاران شرکتی شاغل در شرکت کار و تأمین و سایر شرکتها نیز پیگیری و با حمایت و موافقت مدیرعامل محترم سازمان به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: بر اساس دستور دکتر سالاری تمهید مقدمات، محاسبات و نهایتا اعمال افزایش حدود 30 درصدی حقوق کلیه همکاران شرکتی ترجیحا به موازات اجرای طبقه بندی مشاغل در اسرع وقت انجام خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی افزایش مدت زمان قرارداد شرکت با همکاران مذکور را از دیگر موارد در دستور کار این معاونت برشمرد و گفت: افزایش دوره زمانی قرارداد برای مشاغل دائمی قابل اجرا خواهد بود.

زبده شیرکوهی گفت: حقوق کارکنان شرکتی در ماه جاری به صورت علی الحساب با محاسبه معادل تقریبی افزایش پیش بینی شده پرداخت می شود و از ماه آینده افزایش پیش بینی شده به طور کامل محاسبه و در حقوق ماهیانه این افراد اعمال می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران