جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446081 تاریخ : 1397/10/25-17:39:18
,2,
تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر رعایت دقیق ضوابط و الزامات ابلاغی بانک مرکزی

تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر رعایت دقیق ضوابط و الزامات ابلاغی بانک مرکزی

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر رعایت دقیق ضوابط و الزامات ابلاغی بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار در شعب این بانک تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، ناصر شاهباز در جریان بازدید از شعبه مستقل بورس اوراق بهادار با اشاره به این که باید از حداکثر ابزارهای قانونی برای افزایش سوددهی شعب بانک استفاده شود، افزود: در شرایطی که اولویت کشور حمایت از تولید و اشتغال است، بانک ملی ایران نیز همه توان خود را در اولویت دادن به پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی به کار می گیرد.

شاهباز همچنین مطالبات معوق را یکی از چالش های نظام بانکی خواند و گفت: ما باید از ابزارهای قانونی برای وصول این مطالبات استفاده کنیم، اما می دانیم که با همه بدهکاران نمی توان به یک شکل برخورد کرد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران همچنین بر لزوم رعایت نسبت مطلوب مصارف به منابع و نیز حفظ و جذب مشتریان بزرگ توسط این شعبه تاکید کرد.

سعید ملازینل رئیس شعبه مستقل بورس اوراق بهادار بانک ملی ایران نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد شعبه ارائه کرد.

 

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران همچنین از بخش های مختلف شعبه بازدید و با کارکنان آن از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران