صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521085 تاریخ : 1399/07/20-12:58:56
,2,
تأکید دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران بر برگزاری جلسات کاری به صورت غیرحضوری

تأکید دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران بر برگزاری جلسات کاری به صورت غیرحضوری

مدیرعامل پست بانک ایران درجلسه کمیته مدیریت بحران این بانک ضمن تأکید بر بهینه سازی زیرساخت های برگزاری ویدئوکنفرانس گفت: در شرایط فعلی برای تأمین سلامت جسمی و روحی کارکنان همه جلسات باید به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران افزود: مهمترین برنامه های این بانک در کمیته مدیریت بحران توجه به امور بهداشتی و روانی همکاران است و همه باید موارد بهداشتی را رعایت کرده و ملزومات بهداشتی نیز درحد نیاز و کفایت دراختیار همکاران داده شود.
شیری تصریح کرد: برای آن دسته از کارکنانی که تست کرونای آنها مثبت است و مبتلا می شوند بایستی شرایط دورکاری را فراهم سازیم و وضعیت آنها به خوبی پایش و مدیریت شود.
وی در ادامه تأکید کرد: حتماً به استانداردهای تعیین شده در ترهین، تجهیز شعب و باجه های بانکی در شرایط فعلی دقت بیشتری شود چرا که سلامت کارکنان و مشتریان بسیار مهم است.
شیری درجلسه کمیته پدافند غیرعامل بانک نیز گفت: درون زا بودن اقتصاد امری بسیار مهم است و مقام معظم رهبری نیز همواره تأکید خاصی به این موضوع دارند و یکی دیگر از موارد توجه به ظرفیت های درون اقتصاد، ایجاد سامانه های امن و پایدار است که باید تلاش کنیم برنامه ها و زیرساخت های پدافند غیرعامل در بانک به نحو مطلوب پیاده شود.
مدیرعامل پست بانک ایران اعلام کرد: برنامه های بانک درراستای پدافند غیرعامل به خوبی تدوین شده و دبیر این کمیته باید اجرای آن را با جدیت دنبال کرده و حتماً در این راستا از صاحب نظران استفاده نماید.
وی افزود: با توجه به اینکه پست بانک ایران، بانکداری عاملی را در باجه های بانکی روستایی انجام می دهد بطور خاص نسبت به سیستم بانکی کشور پیش بینی های لازم درخصوص پدافندغیرعامل برای جلوگیری از آسیب های احتمالی حتماً بایستی انجام شود.
شیری تأکید کرد: سند جامع پدافند غیرعامل و همچنین ساختار و دستورالعمل های اجرایی آن باید هرچه سریعتر در بانک تهیه و ابلاغ شود و گزارش اقدامات آن نیز به سازمان پدافند غیرعامل کشور ارائه شود.
وی درپایان بر پیگیری امور بانک در این زمینه و امنیت بیش از پیش سایت های پشتیبان و Mirror تأکید کرد و گفت: کمیته های استانی پدافند غیرعامل حتماً فعال شود و از ظرفیت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و تجارب دیگر بانک ها و سازمان ها در این زمینه استفاده شود.
همچنین در این جلسات محسن اخلاقی مدیر امورحراست و دبیر کمیته های مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، ضمن تشریح اهداف سازمان پدافند غیرعامل در سال 1399، گزارشی از اقدامات انجام شده در این دو حوزه را ارائه و اعضای کمیته های مذکور نیز دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را بیان داشتند.
گفتنی است: جلسه کمیته های مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بطورجداگانه به ریاست مدیرعامل بانک و با شرکت اعضای این کمیته ها تشکیل و تصمیمات لازم اتخاذ شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران