صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519635 تاریخ : 1399/06/26-16:25:53
,2,
تأکید استاندار ایلام بر گسترش همکاری ها با پست بانک ایران

تأکید استاندار ایلام بر گسترش همکاری ها با پست بانک ایران

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در نشست با حاتم سلیمانی مدیرشعب پست بانک استان بر گسترش همکاری ها و تعاملات استانداری با این بانک برای خدمت رسانی بیشتر به آحاد جامعه تأکید کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، سلیمانی دشتکی در این نشست ضمن ابراز خرسندی و رضایت از عملکرد این بانک در پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال زایی طی سه ماهه دوم سال جاری اعلام کرد که تعامل با پست بانک ایران افزایش می یابد.
وی خدمت رسانی به آحاد جامعه به ویژه مناطق کم برخوردار را امری ضروری و خداپسندانه دانست و نقش پست بانک ایران را با توجه به نقاط تماس و حضور گسترده در جغرافیای کشور پراهمیت برشمرد.
همچنین مدیرشعب پست بانک استان در این نشست به تشریح رسالت و اهداف این بانک پرداخت و گفت: پست بانک استان طی سه ماهه دوم سال 1399 توانسته است 284 میلیارد ریال تسهیلات از محل اشتغال پایدار روستایی با اشتغال 700 نفر و همچنین 121 میلیارد ریال تسهیلات به افراد تحت پوشش کمیته امداد با اشتغال بیش از 300 نفر پرداخت نماید.
وی تصریح کرد: پرداخت 37 میلیارد ریال تسهیلات به معرفی شدگان بنیاد شهید و بهزستی با اشتغال 150 نفر، پرداخت 27 میلیارد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، صدور 254 فقره کارت مروارید و انعقاد قرارداد با 13 فروشگاه معتبر درسطح استان به منظور کمک به رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی از دیگر تسهیلات این بانک طی سه ماهه دوم سال درسطح استان بوده است.
حاتم سلیمانی درپایان به ارائه خدمات نوین بانکداری در80 باجه بانکی در مناطق روستایی و کم برخوردار استان جهت تأمین نیازهای بانکی آنان و جلوگیری از مهاجرت، تردد غیرضرور به شهرها و رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان پرداخت که مورد استقبال استاندار قرار گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 148
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران