صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518959 تاریخ : 1399/06/15-16:24:10
,1,
تأمین وجه چک با طرح «اعتبار در حساب جاری» بانک صادرات ایران

خدمتی نو در 69 سالگی بانک؛

تأمین وجه چک با طرح «اعتبار در حساب جاری» بانک صادرات ایران

طرح «اعتبار در حساب جاری» بانک صادرات ایران، وجه چک های صادره مشتریان را تأمین می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، طرح «اعتبار در حساب جاری» یکی از چهار طرح نوین این بانک است که در آستانه ورود به شصت و نهمین سال فعالیت از آن با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شده و بر اساس آن، در صورت کافی نبودن موجودی حساب مشتریان، با استفاده از عقد خرید دین، وجه چک های صادره آنها در قالب این طرح تأمین خواهد شد.
این طرح برای تأمین نیازهای مالی کوتاه مدت مشتریان در صورت کافی نبودن موجودی حساب به منظور پرداخت وجه چک های صادره کاربرد دارد. چنانچه تولیدکنندگان و فروشندگان کالا یا مواد اولیه، آنها را به صورت نسیه بفروشند و چک های حاصل از فروش را نزد شعب این بانک تودیع کنند، در صورتی که حساب آنها در سررسید چک های صادره موجودی نداشته باشد، از محل خرید دین و تنزیل چک های واگذاری تامین اعتبار انجام و وجه چک تأمین می شود.
نرخ سود تسهیلات معادل نرخ سود عقود مبادله ای بانک است. متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب بانک صادرات ایران ضمن افتتاح حساب قرض الحسنه جاری با دسته چک، تکمیل پرونده تسهیلاتی، اعتبارسنجی و سپردن وثایق در قالب عقد خرید دین از مزایای طرح «اعتبار در حساب جاری» بهره مند شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران