در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519266 تاریخ : 1399/06/20-11:42:17
,2,22,
تأمین مالی واحدهای تولید استان سیستان و بلوچستان با اولویت وِیژه در دستور کار بانک توسعه تعاون

تأمین مالی واحدهای تولید استان سیستان و بلوچستان با اولویت وِیژه در دستور کار بانک توسعه تعاون

واحدهای تولیدی و خدماتی استان سیستان و بلوچستان بیش ازپیش موردحمایت مستمر و دقیق بانک توسعه تعاون قرار خواهند گرفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، حبیب الله دهمرده نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی با سفر به استان سیستان و بلوچستان در جریان آخرین شرایط واحدهای تولیدی این استان قرار گرفتند.

نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی در جریان این بازدید ضمن تأکید بر ضرورت احیای هرچه زودتر کارخانه آرد سیستان و تأثیر این واحد بر ایجاد اشتغال در منطقه، خواستار کمک دستگاه های اجرایی برای احیا این کارخانه شد. به گفته دهمرده صدور وثیقه لازم برای تأمین مالی، می تواند کمک شایانی به احیای هرچه زودتر کارخانه آرد سیستان باشد.

عصارزاده، عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون نیز در جریان بازدید از طرح در حال ایجاد واحد متمرکز تأمین مواد اولیه، رنگ ریزی، تولید، احیا و صادرات فرش دست باف و روفرشی سیستان گفت: همکاران ما در بانک توسعه تعاون باور دارند استفاده از ظرفیت های اشتغال زایی تعاونی ها، مؤثرترین راه کاهش نرخ بیکاری، ایجاد عدالت اقتصادی متوازن در نواحی مختلف کشور و ارتقای سطح رفاه عمومی است. بر همین اساس نیز تمام تلاش بانک توسعه تعاون تأمین مالی سهل و سریع تعاونی ها در سراسر کشور است. در این راستا واحدهای تولیدی استان شریف سیستان و بلوچستان نیز یکی از اولویت های ما است که به یاری خدا بیش ازپیش با توجه ویژه در دستور کار قرار می گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران