صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518095 تاریخ : 1399/05/28-15:16:38
,1,22,
تأمین مالی طرح های اقتصادی گلستان توسط بانک صادرات ایران

حجت اله صیدی در دیدار استاندار و مجمع نمایندگان استان اعلام آمادگی کرد

تأمین مالی طرح های اقتصادی گلستان توسط بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران برای تأمین مالی پروژه های اقتصادی، رونق تولید و حمایت از اشتغال پایدار استان گلستان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی، مدیرعامل این بانک در نشستی با استاندار و مجمع نمایندگان استان گلستان، ظرفیت های مختلف این استان در بخش های کشاورزی، صنعتی و گردشگری را مورد اشاره قرار داد و برای تأمین مالی طرح های اقتصادی، کمک به بهبود فضای کسب و کار، جهش تولید و تقویت فرصت های اشتغال زایی در این استان اعلام آمادگی کرد.
هادی حق شناس، استاندار گلستان نیز از عزم مدیران استان برای اجرای طرح های زیرساختی خبر داده و از بانک صادرات ایران برای تأمین مالی طرح توسعه پرورش میگو که با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا اجرا خواهد شد، دعوت به همکاری کرد.
در این نشست، کلیات طرح مورد توافق طرفین قرار گرفت و مقرر شد پس از تدوین و بررسی مدل کسب و کار و روش های تأمین مالی، بانک صادرات ایران پرداخت تسهیلات را براساس الگوی توافق شده به سرمایه گذاران این بخش آغاز کند.
با توجه به نیاز داخلی و ظرفیت های صادراتی محصول میگو، این طرح می تواند نقش بسزایی در ارز آوری و توسعه بیش از پیش استان ایفا کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران