تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311834 تاریخ : 1396/09/30-13:59:14
,6,
تأخیر خودروسازان در تولید خودروهای فرانسوی تحت کنترل است

تأخیر خودروسازان در تولید خودروهای فرانسوی تحت کنترل است

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در زمینه تأخیر خودروسازان ایرانی در تولید محصولات مشترک فرانسوی، اعلام کرد: این تأخیرها تحت کنترل است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ سازمان گسترش در واکنش به گزارش برخی رسانه ها اعلام کرد که این تأخیرها تحت کنترل ایدرو است و برای آن برنامه جبرانی در نظر گرفته شده است.

در توضیح ایدرو آمده است: تفاوت عمده قراردادهای اخیر صنعت خودرو با شرکت‌های معتبر بین‌المللی (فرانسوی، آلمانی و...) مربوط به سرمایه‌گذاری مستقیم شرکت‌های خارجی و مشارکت با شرکت‌های خودروساز و قطعه سازان داخلی است، لذا مقایسه فنی، اقتصادی و حتی برنامه زمان بندی اجرای این گونه طرح‌ها با قراردادهای سال‌های قبل که عمدتاً صرفاً قرارداد تحت لیسانس بوده است، چندان معتبر و صحیح به نظر نمی‌رسد.
در قراردادهای اخیر علاوه بر سرمایه‌گذاری شریک خارجی آن هم به میزان 50 درصد و حتی بیشتر در احداث خطوط جدید و ارتقای خطوط موجود ولی با ظرفیت‌های پایین، مقرر است حجم ساخت داخل و پیش‌بینی‌های لازم برای صادرات محور بودن محصولات در اولویت باشد.
علی‌ایحال در رابطه با تأخیرهای به وجود آمده در قراردادهای مشارکت اخیر در صنعت خودرو چه با شرکت‌های بزرگ و چه با شرکت‌هایی که به طور کامل خصوصی هستند، تحت کنترل بوده و برنامه‌های جبرانی برای آن تهیه شده و یا در دست تهیه است.
محصولات تولیدی مشارکت ایران خودرو و پژو وارد بازار شده و ان‌شاءالله با تلاش بیشتری سعی خواهد شد که تعهدات مردم با فاصله زمانی تولید انجام شود و یا در مورد قرارداد سیتروئن با سایپا، کار طبق روال در حال انجام است و امیدواریم که اواسط نیمه اول سال آینده محصولات تولیدی به بازار عرضه شود.
انشاالله اقدامات انجام‌شده نویدبخش رضایتمندی بیشتر مردم خواهد بودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران