تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311557 تاریخ : 1396/09/27-19:39:51
,8,
تاثیر مثبت پررنگ شدن خبر معافیت مالیاتی شرکت ها

گزارش روز؛

تاثیر مثبت پررنگ شدن خبر معافیت مالیاتی شرکت ها

گروه آی تی و انفورماتیک در ادامه غیبت نماد "های وب"، اکثرا شروعی متعادل و مثبت را تجربه کردند که در این میان نمادهای اوان، اپرداز و پرداخت از اقبال بیشتر و نمادهای مرقام و مداران از فشار فروش بیشتری نسبت به سایر هم گروهی ها برخوردار بودند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ گروه خودرویی شروعی متعادل و مثبت داشت تا جایی که نماد خاهن صف خرید و نمادهای ورنا و خموتور تا آستانه صف خرید شدن پیش رفتند اما درپی پررنگ شدن خبر معافیت مالیاتی شرکت ها در فرایند افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها، شاهد تشکیل صف خرید نماد خودرو و درپی آن سایر نمادهای گروه خودرویی شدیم و به نوعی طی دادوستدهای امروز با استارت مجدد گروه خودرویی مواجه شدیم.

 طی بازار امروز نمادهای وبملت و وخاور صف خرید را تجربه کردند در آنسو و به جز نمادهای ما، ودی و بساما که منفی بودند، سایر نمادهای گروه بیمه ای اکثرا متعادل و مثبت دنبال شدند که در این بین نمادهای آسیا، البرز و میهن از اقبال بیشتر و معاملاتی مثبت تر از هم گروهی ها برخوردار بودند.

بر اساس آمار گزیده آمارهای اقتصادی، نقدینگی در پایان مهر ماه سال جاری با رشد 11.9 درصدی در 7 ماهه امسال و رشد 23.3 درصدی در یک سال منتهی به مهر ماه 96 به 1403 هزار و 50 میلیارد تومان (هزار تریلیون و 403 هزار میلیارد تومان) بالغ شده است.

در گروه شیمیایی که اکثرا معاملاتی متعادل و منفی و در گروه پالایشگاهی و روانکارها که اکثرا معاملاتی متعادل در جریان بود، نمادهای شبهرن، فارس، شراز، شلرد، شپنا، مارون و شکلر (صف خرید) از اقبال بیشتر و نمادهای ونفت، شدوص، شپارس، شیراز، شیران، وپترو، پارسان، پترول، شکربن، شلعاب و شیراز از فشار فروش بیشتر و در نتیجه معاملاتی منفی تر از هم گروهی ها داشتند، در پایان معاملات نیز نماد شلرد جهت برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام متوقف شد.

در گروه های فلزی و معدنی نیز معاملاتی اکثرا منفی در جریان بود تا جایی که نمادهای ومعادن، فلوله، فجر و کمنگنز صف فروش را تجربه کردند، در این بین تشکیل صف خرید نمادهای میدکو، ذوب، فپنتا و فنوال چشم نوازی می کرد.  در پایان معاملات نیز نماد کشرق جهت برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام متوقف شد.

گروه آی تی و انفورماتیک در ادامه غیبت نماد "های وب"، اکثرا شروعی  متعادل و مثبت را تجربه کردند که در این میان نمادهای اوان، اپرداز و پرداخت از اقبال بیشتر و نمادهای مرقام و مداران از فشار فروش بیشتری نسبت به سایر هم گروهی ها برخوردار بودند تا جایی که با صف فروش به کار خود پایان داد.

در پایان معاملات شاخص کل متاثر از معاملات منفی نمادهای کچاد، ومعادن و پارسان با افت حدود 123 واحدی به 95,477 واحد رسید که در این بین نمادهای وبملت، خودرو، فولاد و فارس بیشترین تاثیر مثبت را ایجاد کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران