صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518799 تاریخ : 1399/06/12-14:40:31
,17,4,
بیکاری منطقه یورو به رشد خود ادامه داد

در ماه جولای

بیکاری منطقه یورو به رشد خود ادامه داد

نرخ بیکاری در منطقه یورو با 19 عضو همچنان در ماه جولای رو به افزایش بوده است. ماه جولای ماهی بود که در بسیاری از کشورهای عضو یورو زون محدودیت های قرنطینه ای کنترل کرونا برداشته شده بود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شین هوا، ارقام منتشر شده توسط یورواستیت، دفتر آمار اتحادیه اروپا، نشان داد که نرخ بیکاری در منطقه یورو با 19 عضو همچنان در ماه جولای رو به افزایش است. ماه جولای ماهی بود که در بسیاری از کشورهای عضو یورو زون محدودیت های قرنطینه ای کنترل کرونا برداشته شده بود.

یورواستیت اعلام کرد که نرخ بیکاری در منطقه یورو در ماه جولای 7.9 درصد بوده است، در حالی که این نرخ در ماه قبل 7.7 درصد بود.

یورو استیت همچنین اضافه کرد: نرخ بیکاری در کل اتحادیه اروپا در ماه جولای 7.2 درصد شده و از 7.1 درصد ماه ژوئن بالاتر رفت است.

از بین 15.2 میلیون بیکار در اتحادیه اروپا، 2.9 میلیون نفر از آن ها زیر 25 سال هستند. نرخ بیکاری جوانان در اتحادیه اروپا 17 درصد و در منطقه یورو 17.3 درصد شد، در حالی که این نرخ در ماه ژوئن به ترتیب 16.9 و 17.2 درصد بوده و این نشان می دهد وخامت وضعیت اشتغال ادامه دارد.
در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، کمترین نرخ بیکاری در جولای در جمهوری چک، با 2.7 درصد و پس از آن لهستان، با 3.2 درصد ثبت شده است. بالاترین نرخ بیکاری در اسپانیا با 15.8 درصد و پس از آن ایتالیا با 9.7 درصد بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران