سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 433953 تاریخ : 1397/09/30-16:16:42
,13,21,
بین عملکرد و اهداف برخی مسوولین بسیار فاصله است

رییس کمیسیون کشاورزی مجلس:

بین عملکرد و اهداف برخی مسوولین بسیار فاصله است

دکتر احمد علی کیخا گفت: در شرایط کنونی برای رفع معضلات حوزه کشاورزی و آب ، اغلب مسوولین مایل نیستند مواضع خود را به جالش بکشند و بین عملکرد و اهداف سازمانی آنها بسیار فاصله است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شورای عالی تجار؛ نماینده مردم شریف زابل ، زهک ، نیمروز ، هیرمند و هامون در مجلس با اعلام مطلب فوق افزود : بدیهی است که در شرایط کنونی و جنگ اقتصادی ، باید متحمل هزینه های مادی و معنوی شد اما متاسفانه کمتر مسوولی حاضر است تا در حوزه کشاورزی ، آب و منابع طبیعی با مشکلات روبرو شده و برای رفع آن اهتمام ورزد.

کیخا اظهار داشت : برخی از دستگاه های اجرایی از انجام ماموریت های خود سرباز میزنند . این در حالی است که برای عبور از بحران و ثبات اقتصادی تفکر بسیجی لازم است و با در نظر گرفتن منویات مقام معظم رهبری با وحدت و همدلی می توان به توسعه پایدار اقتصادی رسید.

 رییس کمیسیون کشاورزی مجلس خاطر نشان کرد : حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند: مجلس در رأس همه امور است و و چراغ هدایت دولت و ملت را به دست دارد. بر این اساس وظیفه خطیر اینجانب و دیگر اعضا کمیسیون است که ضمن بررسی و تحلیل عملکرد برخی مسوولین برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و آسایش و انسجام دولت و ملت کوشش کنیم. این در حالیست که برخی از مدیران و مسوولین به وظایف خود عمل نمی کنند . به طور مثال یکی از وظایف مندرج در اساسنامه اتاق بازرگانی ایران پیدا کردن بازار مصرف و تشویق و حمایت تولید کنندگان به صادرات است . س.ال اینجاست که آیا ایشان به وظیفه خود عمل کرده اند ؟ اگر پاسخ مثبت است ، به مردم اطلاع رسانی کنند.

وی در پاسخ به موضوع استیضاح حجتی وزیر کشاورزی گفت : دلیل امضاء من برای استیضاح ایشان ، حمایت بی دلیل وی از افزایش قیمت گندم است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 201
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه