در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521875 تاریخ : 1399/08/05-14:26:06
,10025,
بیمه میهن همچنان در سطح یک توانگری مالی

بیمه میهن همچنان در سطح یک توانگری مالی

شرکت سهامی بیمه میهن امسال نیز طبق اعلام بیمه مرکزی ج.ا.ایران در سطح یکِ توانگری مالی قرار گرفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بیمه میهن؛ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در اجرای ماده 6 آیین نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی مؤسسات بیمه و بر اساس ارزیابی صورت های مالی مصوب سال 1398بیمه میهن؛ توانگری مالی این شرکت در سال 1399 را سطح یک با نسبت 104 درصد تأیید و اعلام کرد.
بر اساسِ آئین نامه شماره 69 شورای عالی بیمه، توانگری مالی مؤسسات بیمه دارای پنج سطح است که "سطح یک" بالاترین سطح توانگری مالی محسوب می شود و مبنای محاسبات آن نیز اطلاعات مندرج در صورت های مالی حسابرسی شده مصوب مجامع عمومی مؤسسات بیمه است.
شرکت بیمه ای که توانگری مالی آن سطح «یک» باشد، به منزله این است که از توانایی کافی برای ایفای تعهدات آتی خود در مقابل بیمه گذاران و صاحبان حقوق آنها برخوردار است.
بیمه میهن در سال های اخیر تلاش کرده است با مدیریت دارایی ها و ایفای تعهدات خود، نسبت توانگری مالی خود را در بهترین وضعیت حفظ کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 232
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران