جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518226 تاریخ : 1399/05/30-13:10:06
,10025,
بیمه مرکزی، افزایش سرمایه بیمه آسیا را تایید کرد

بیمه مرکزی، افزایش سرمایه بیمه آسیا را تایید کرد

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، برگزاری مجمع فوق العاده بیمه آسیا برای افزایش سرمایه این شرکت را بلامانع اعلام کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به مدیرعامل بیمه آسیا، مجوز برگزاری مجمع عمومی فوق العاده بیمه آسیا برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه 2300 میلیارد ریالی به 24584 میلیارد ریال از محل تجدید دارایی های ثابت را که به تایید حسابرس رسیده است، صادر کرد.

این گزارش می افزاید، در پی تجدید ارزیابی دارایی های ثابت از سوی بیمه آسیا و تایید حسابرس قانونی، این شرکت بورسی در نظر دارد سرمایه فعلی خود را از 230 میلیارد تومان به 2458.4 میلیارد تومان افزایش دهد که این موضوع، در کدال بورس نیز درج شده است.

بنا بر این گزارش، طبق اعلام هیات مدیره بیمه آسیا، هدف از افزایش سرمایه این شرکت، اصلاح ساختار مالی برای توسعه پرتفوی حق بیمه و افزایش سهم بازار و تقویت توان مالی این شرکت خواهد بود.

گفتنی است، برگزاری مجمع فوق العاده بیمه آسیا، پس از تایید افزایش سرمایه از سوی سازمان بورس، انجام خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران