زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490661 تاریخ : 1398/06/20-12:54:13
,10025,
بیمه

بیمه "ما"؛ پایدار در مدار رشد و توسعه

شرکت بیمه "ما" در سال جاری توانست بالغ بر سه هزار و چهارصد میلیارد ریال حق بیمه تولید کند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 47 درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه "ما" و بر اساس آمار عملکرد ارائه شده، این شرکت توانست با صدور حدود 460 هزار فقره بیمه نامه در انواع رشته های بیمه ای بالغ بر 3400 میلیارد حق بیمه تولید کند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 47 درصدی داشته و بر این اساس موفق به تحقق بیش از 100درصدی  برنامه های عملیاتی شد.

این مهم در شرایطی محقق شده است که شرکت بیمه "ما" توانسته است با مدیریت موثر ریسک و حفظ ترکیب بهینه پرتفوی نسبت خسارت شرکت را تا حدود زیادی بدون تغییر حفظ کرده و نسبت خسارتی به مراتب پایین تر از متوسط صنعت بیمه داشته باشد.

گفتنی است بر اساس آمارهای استخراج شده شرکت بیمه "ما" در زمینه صدور بیمه نامه 53 درصد رشد در 5 ماهه نخست سال 1398 داشته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران