در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512746 تاریخ : 1399/02/23-17:11:43
,10025,
بیمه آسیا

بیمه آسیا" در مقابله با کرونا سنگ تمام گذاشت"

زمانی که ویروس کرونا در ایران شیوع پیدا کرد نقش صنعت بیمه در زندگی روزمره مردم پررنگ تر شد. شرکت های بیمه با خدمات ویژه ای که برای روزهای همه گیری ویروس کرونا در نظر گرفتند توانستند شرایط سخت را برای بیمه شدگان خود تا اندازه ای آسان کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، بیمه آسیا از میان شرکت های بیمه به عنوان بزرگترین شرکت بیمه در سطح کشور توانست با خدمات ویژه خود شرایط ایده آلی برای افراد تحت پوشش درنظر بگیرد؛همچنین مدیریت های به موقع و مثبت مدیرعامل بیمه آسیا هم سبب شد تا افراد تحت پوشش این بیمه در زمان شیوع ویروس کرونا از خدمات ویژه آن نهایت استفاده را ببرند.
*توزیع لباس های ایزوله کادر درمانی به 27 استان
در زمان شیوع ویروس کرونا کادر درمانی سراسر کشور با نبود لباس ایزوله دست و پنجه نرم می کردند و در این راستا بسیاری از کادردرمانی جان خود را از دست دادند. بیمه آسیا تنها شرکت بیمه ای بود که در سطح کشور با توزیع به موقع لباس کادر درمانی به سطح کشور توانست جان بسیاری از پرستاران و پزشکان را نجات دهد. حدود 10 هزار دست لباس ایزوله به کادردرمانی سراسر کشور اهدا شد. اقدام شایسته ای که با دستور مدیرعامل بیمه آسیا با اختصاص بودجه معادل چهار میلیارد ریال ، لباس های ایزوله کادر درمانی تهیه و در دو مرحله به بیمارستان های سراسر کشور اهدا شد.

پرداخت هزینه های درمان ویروس کرونا بدون پرداخت حق بیمه اضافه
با همه گیر شدن ویروس کرونا و گذراندن مراحل درمانی برای افرادی که ویروس کرونا گرفتند، علی رغم شرایط اقتصادی و قرنطینه عمومی؛ حمایت مالی یکی از بزرگ ترین خدماتی است که یک شرکت بیمه می تواند برای افراد تحت پوشش خود انجام دهد. بیمه آسیا در این شرایط سخت هم در کنار مردم ایران بود و با پرداختی های به موقع توانست گره ای از مشکلات جامعه را باز کند و خدمات رسانی ویژه ای برای افراد تحت پوشش خود انجام دهد.

حمایت بیمه آسیا از شبکه های فروش در مقابل ویروس کرونا
با همه گیر شدن ویروس کرونا بسیاری از افراد جامعه به دلیل تعطیلی عمومی و قرنطینه شدن با مشکلات مالی مواجه شدند که در این راستا حمایت های شرکت های صاحب سرمایه برای کارکنان یا نمایندگان فروش خود بسیار موثر است. برخی از شرکت ها به دلیل قرنطینه نتوانستند پرداختی به کارکنان یا نمایندگان فروش خود داشته باشند اما بیمه آسیا برای رفع مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا و حمایت از شبکه بزرگ نمایندگان خود با دستور به موقع نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا یک ماه کارمزد نمایندگان این شرکت به صورت علی الحساب در حساب سه هزار و 500 نماینده فروش این شرکت بیمه واریز شد. همچنین پرداخت ویژه یک ماه کارمزد براساس میانگین کارمزد شش ماهه اول سال جاری به حاسب نمایندگان خود پرداخت می کند.

ارزیابی مدیرعامل بیمه آسیا از تاثیر شیوع ویروس کرونا در صنعت بیمه
شرایط بحرانی با سیاست گذاری و مدیریت خوب یک مدیر می تواند به شرایط ایده ال تبدیل شود. ارائه خدمات ویژه و پروتکل های مناسب در این راستا می تواند شرایط بحرانی را تبدیل به یک فرصت کند. مدیریت بحران یک مدیر در شرایط سخت پررنگ تر می شود. سیاست گذاری های بلقوه می تواند افراد جامعه را به صورت دسته جمعی یا سیل وار به حرکت درآورد و اجازه ندهد آنها صدمه یا خدشه ای در این مسیر احساس کنند. مدیرعامل جوان بیمه آسیا با تفکر نو و پویای خود توانست شرایط ویژه ای در روزهای سخت کرونا ایجاد کند و با طرح های پوشش به موقع خود توانست وضعیت قرمز کرونا را برای افراد تحت پوشش این شرکت بیمه به وضعیت سفید تبدیل کند.
با شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و برای حمایت از پوشش همگام با پویش بین المللی رعایت فاصله اجتماعی با دستور مدیرعامل بیمه آسیا به منظور تشویق مردم به رعایت فاصله اجتماعی و ماندن در خانه به صورت موقت لوگوی تجاری بیمه آسیا تغییر پیدا کرد که در نوع خود این اقدام تحسین برانگیز است زیرا با تغییر لوگو تجاری مردم را به ماندن در خانه تشویق کرد. باتوجه به اینکه برخی از مردم جامعه نسبت به شرکت های بیمه نگاه مثبتی ندارند، همین اقدامات موثر مدیرعامل بیمه آسیا باعث تغییر نگرش و تفکرات منفی برخی از مردم به شرکت های بیمه می شود.این اقدامات موثر و ارزشمند بیمه آسیا به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای کشور توانست به مردم ایران در سخت ترین شرایط شیوع ویروس کرونا کمک های ویژه ای کند.
به گزارش تفاهم آنلاین؛ شرکت بیمه آسیا در حال حاضر با بیش از 100 شعبه و اداره پرداخت خسارت و حدود سه هزار نمایندگی حقیقی و حقوقی در سراسر کشور و با بیش از 7 میلیون بیمه گذار به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی در ایران فعالیت می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران