از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516779 تاریخ : 1399/05/06-11:56:54
,10028,
بیش از 900 میلیارد تومان تسهیلات بانکی کرونا پرداخت شد

نوید استاندار تهران به واحدهای تولیدی؛

بیش از 900 میلیارد تومان تسهیلات بانکی کرونا پرداخت شد

استاندار تهران با اشاره به پرداخت 949 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات بانکی از روند رو به رشد پرداخت تسهیلات وام کرونا از سوی بانک ها در استان تهران خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به پرداخت تسهیلات کرونا اظهار داشت: تحریم های ظالمانه دشمنان و شرایط اقتصادی ناشی از کرونا ضرورت حمایت از واحدهای اقتصادی و تولیدی را بیشتر کرده، از اینرو دولت تسهیلاتی را به واحدهای تولیدی اختصاص داد.
وی در مورد میزان پرداخت این تسهیلات در استان تهران افزود: در پی پیگیری های مجدانه از طریق تشکیل جلسات و نامه نگاری با دستگاهای مرتبط و ارسال پرونده درخواست به بانک ها، شاهد رشد سریع پرداخت وام تسهیلات کرونا هستیم.
استاندا تهران با اشاره به آخرین آمار موجود در این زمینه گفت: تا یک هفته قبل 16 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده بود که طی این هفته با همکاری بانک ها این رقم به 949 میلیارد و 800 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.
محسنی بندپی ادامه داد: تا امروز تعداد 21 هزار و 661 فقره پرونده درخواست وام کرونا به بانک ها ارسال شده است و در نتیجه این روند 139 هزار و 812 نفر تثبیت اشتغال صورت گرفته است.
وی تاکید کرد: همه دستگاه های اجرایی و بانک ها در مورد جذب حداکثری این تسهیلات اقدامات لازم را به عمل آورند تا زمینه فعالیت واحدهای تولیدی در شرایط موجود تسهیل شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران