از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 507847 تاریخ : 1398/11/23-17:06:51
,15,
بیش از نیمی از شبکه رایتل در گیلان پایدار است

بیش از نیمی از شبکه رایتل در گیلان پایدار است

با تلاش شبانه‌روزی، بیش از 60 درصد شبکه رایتل در استان گیلان پایدار و تلاش برای پایداری کامل ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی رایتل، به دنبال بارش برف سنگین در استان گیلان که از دوشنبه شب آغاز و موجب وقوع بحران و قطع برق سراسری در بخش بزرگی از این استان شده است، واحدهای مختلف عملیات نگهداری شبکه رایتل از دقایق اولیه با بسیج گسترده امکانات در گیلان و بهره‌گیری از تجهیزات و نیروهای استان‌های مجاور، نسبت به برق‌رسانی اضطراری به سایت‌ها و تامین حداقل پوشش ارتباطی در شهرهای حادثه دیده را آغاز کرده‌اند.

در این عملیات که با انسداد راه‌های ارتباطی و تداوم بارش برف و وزش تند باد، همراه بوده است پرسنل فنی، ژنراتورهای سیار برق و سوخت از استان‌های تهران، مازندران، البرز، اردبیل، زنجان، قزوین به منطقه اعزام شدند.

همچنین با توجه به نیاز گسترده به تجهیزات، هماهنگی جهت ارسال هوایی امکانات و نیروها از استان‌های خوزستان و خراسان نیز انجام شده و با اخذ مجوزهای تردد از اداره کل فناوری اطلاعات استان و ستاد بحران، با بهره‌گیری از خودروهای شاسی بلند، جهت دسترسی به مناطق بحران زده نیز اقدام شده است.

شایان ذکر است که تاکنون از مجموع 53 شهر تحت پوشش شبکه رایتل در استان گیلان، بیش از 60 درصد مناطق به وضعیت عادی باز گشته‌اند. همچنین برق بیش از 60 درصد سایت‌های شبکه در شهر رشت متصل و در شش شهر دیگر نیز حداقل پوشش برقرار شده است.

 تلاش پرسنل حاضر در منطقه و عوامل متخصص پشتیبانی در تهران جهت برقراری ارتباطات سایر مناطق بصورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران