سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 306898 تاریخ : 1396/07/28-21:01:13
,2,16,
بیست و چهارمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران به خط پایان رسید

بیست و چهارمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران به خط پایان رسید

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران یادواره شهید مدافع حرم «محمدرضا سنجرانی» در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسربرگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این مسابقات که از 21 مهرماه و با شرکت 968 ورزشکار و در قالب 142 تیم ورزشی در شش رشته ورزشی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دو و میدانی ،شطرنج و شنا آغاز شده بود، امروز به ایستگاه آخر رسید.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که روسای ادارات امور شعب استان های مازندران، گیلان و اصفهان و ورزشکاران شرکت کننده در آن حضور داشتند، پس از ارائه گزارشی توسط نجفی مسئول برگزاری مسابقات، لطیفی رئیس اداره کل رفاه و درمان بانک ملی ایران گفت: "هدف اصلی در این رقابت ها فقط برنده شدن و قهرمان شدن نبود، بلکه هدف اصلی آن ایجاد رفاقت، صمیمیت، نشاط و سرزندگی در بین کارکنان بود."

وی اظهار امیدواری کرد: در دوره های آتی مسابقات با افزودن رشته های ورزشی بیشتر، این نشاط فراگیر شود.

 در ادامه مراسم ،برندگان مسابقات به این شرح اعلام شد:

 

1- رشته فوتسال : 

تیم استان تهران مقام اول 

تیم استان اصفهان مقام دوم 

تیم استان کردستان مقام سوم 

 

2-  رشته والیبال: 

 تیم استان گلستان مقام اول 

تیم استان تهران مقام دوم 

تیم استان اصفهان مقام سوم 

 

3- رشته شطرنج : 

میز یک: 

 هانی زارع از تیم استان یزد مقام اول 

 بهران نوروزی  از تیم استان همدان مقام دوم 

 سلمان قمی از تیم استان گیلان مقام سوم 

 

میز دو: 

 میرشجاع حسینی از تیم استان گیلان مقام اول 

ایوب خسروی از تیم استان آذربایجان غربی مقام دوم 

حامد منوچهری از تیم استان همدان مقام سوم

 

میز سه: 

 محمد سید حسینی از تیم استان همدان مقام اول 

سعید خداشناس  از تیم استان تهران مقام دوم 

احمد بهره ور از تیم استان گیلان مقام سوم 

 

میز چهار: 

سعید صادقی نژاد از تیم استان آذربایجان شرقی مقام اول 

 عزیز حمیدی  از تیم استان خوزستان مقام دوم 

مهدی سیف  از تیم استان همدان مقام سوم 

 

شطرنج برق آسا: 

میرشجاع حسینی از تیم استان گیلان مقام اول 

 وحید آذروند  از تیم استان اردبیل مقام دوم 

 بهنام اجلی  از تیم استان تهران مقام سوم 

 

در مجموع تیمی : 

تیم استان همدان مقام اول 

تیم استان گیلان مقام دوم 

تیم استان تهران مقام سوم 

 

4-رشته تنیس روی میز :  

در رده انفرادی: 

رسول اکبری از تیم استان همدان مقام اول 

 جعفر سعیدی  از تیم استان آذربایجان شرقی مقام دوم 

محسن رمضان نژاد  از تیم استان تهران و محمدحسن منصوری از تیم استان بوشهر مقام سوم مشترک 

 

در مجموع تیمی : 

تیم استان تهران مقام اول 

تیم استان مازندران مقام دوم 

تیم استان بوشهر مقام سوم 

 

5-دوومیدانی : 

ماده 1000متر 

احمد میرزایی از استان مرکزی مقام اول 

محمد آزادی از تیم استان فارس مقام دوم 

هادی وارسته از تیم استان خراسان رضوی مقام سوم 

 

ماده 2000متر 

 حمیدرضا میرعظیمی از استان آذربایجان شرقی مقام اول 

 سعید قربانی از تیم استان لرستان مقام دوم 

 امید فرخیان از تیم استان خراسان رضوی مقام سوم 

 

ماده 3000متر 

علیرضا کرمی از استان لرستان مقام اول 

 مسعود محسنی از تیم استان مازندران مقام دوم 

حامد ملکیان از تیم استان تهران مقام سوم 

 

6-رشته شنا : 

در ماده :1  طول آزاد ،رده سنی 46 تا 50 

 احمدرضا اکبری از تیم استان خراسان رضوی مقام اول 

 فرخ گلویی  از تیم استان یزد مقام دوم 

 کاظم فکوری از تیم استان گیلان مقام سوم 

 

در ماده :1  طول آزاد ،رده سنی 51 به بالا 

مسعود دولتی از تیم استان گیلان مقام اول

  ابوالقاسم محمدی  از تیم استان مازندران مقام دوم 

حسین بلبل پور از تیم استان تهران مقام سوم 

 

در ماده :2  طول آزاد ،رده سنی 36 تا 40 

آرش مرتضایی از تیم استان تهران مقام اول

  روزبه یزدانی  از تیم استان مازندران مقام دوم  منوچهر کیش حضرت از تیم استان خراسان رضوی مقام سوم 

 

در ماده :2  طول آزاد ،رده سنی 41 تا 45 

یوسف هرمزیان از تیم استان چهارمحال و بختیاری مقام اول 

عباس عباس لو یگانه  از تیم استان تهران مقام دوم 

 محمدرضا دانشور از تیم استان خراسان 

رضوی مقام سوم 

در ماده :3  طول آزاد ،رده سنی زیر 35 

سید میلاد نادری از تیم استان تهران مقام اول 

اسماعیل درویش صفتی  از تیم استان کردستان مقام دوم 

 محمد پوران از تیم استان ایلام مقام سوم

در مجموع تیمی: 

تیم استان تهران با 25 امتیاز مقام اول 

تیم استان خراسان رضوی با 16 امتیاز مقام دوم 

تیم استان گیلان با 13 امتیاز مقام سوم

 

بیست و چهارمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران



ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 163
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه