سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 313759 تاریخ : 1396/10/24-09:37:37
,1,22,
بیستمین مجمع استانی بانک قوامین با موضوع عملکرد استان زنجان برگزار شد

بیستمین مجمع استانی بانک قوامین با موضوع عملکرد استان زنجان برگزار شد

در این جلسه که به ریاست مدیرعامل بانک قوامین و حضور معاونین و مدیران بانک قوامین برگزار شده بود ، مدیر کل شعب استان زنجان و مدیران اعتباری ، بازرسی و مالی نیز حاضر بوده و از عملکرد استان دفاع کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قوامین، بنابر این گزارش در ابتدای جلسه ، امینی مدیرکل شعب استان زنجان با ارائه گزارشی از وضعیت استان زنجان از بعد نیروی انسانی ، اقتصادی ، کشاورزی و گردشگری اقدامات استان را در استفاده بهینه از بسترهای موجود در استان اعلام کردند.

 وی با اشاره به جایگاه بانک قوامین در بین سایر بانکها از لحاظ حجم منابع و سایر آیتم های موثر میزان رشد استان را در زمینه های مختلف مناسب و روند حرکتی استان را روندی صعودی دانستند.
امینی در این گزارش وضعیت استان را در بخشهای مختلف از جمله بازاریابی ، جذب منابع ، ارائه خدمات تسهیلاتی ، خودپردازها ، دستگاههای کارتخوان ، اینترنت بانک ، موبایل بانک و ... در قالب پاورپوینت ارائه و از برخی عوامل به عنوان مشکلات و موانع موجود در استان نام بردند.
این گزارش حاکی است بعد از گزارش مدیرکل شعب استان زنجان ، سرپرست تیم نظارتی اعزامی به استان گزارشی از نظارت انجام شده را ارائه کردند. چراغی با برشمردن نقاط قوت استان به برخی موارد مهم و تأثیر گذار در روند کاری استان اشاره و در مجموع عملکرد استان را موفق ارزیابی کردند.
سپس رئیس اداره حسابرسی داخلی و مدیریت ریسک گزارش مجمع نظارتی استان را در قالب پاورپوینت ارائه و در خصوص بندهای مختلف بحث و تبادل نظر شد.
این گزارش می افزاید در ادامه گزارش مجمع توسط معاونت نظارتی اعلام و عملکرد استان به صورت آیتم به آیتم مورد مقایسه و بررسی قرار گرفت و جایگاه استان در کلیه محورها ارزیابی شد.
بنابر این گزارش در پایان ، دکتر تقی نتاج با تشکر از مدیر کل زنجان و همکاران این استان از امتیاز اخذ شده توسط استان اظهار رضایت کردند . ایشان استان زنجان را استانی با ظرفیت بالا دانستند و گفتند امیدوارم حوزه هایی که در استان زنجان وجود دارد و دست نخورده باقی مانده است محلی برای حضور ما در جهت کمک به رشد وضعیت اقتصادی کشور باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 213
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه